Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 924 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Poniedziałek, 25 lis 2019, 22:02

Puchar Dyrektora Centrum wręczony

Puchar Dyrektora Centrum wręczony

Z radością możemy potwierdzić, iż I Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zainaugurował nowy cykl w tanecznym kalendarzu imprez. To jesienią, która potrafi być kapryśna pogodowo - będziemy rozjaśniać aurę feerią wirujących barw na tanecznym parkiecie.

W pierwszym turnieju zatańczyło 130 osób reprezentujących 10 klubów, a były to: Elita Kraków, Elita Maków Podhalański, Styl, M-team, Akademia Tańca Nowy Targ, Pasja, Cubano Myślenice, Astra Oświęcim, CKiS Skawina. Zatańczyły nie tylko pary ale i soliści klas F,G,H, które dopiero rozpoczynają swą przygodę w tańcu towarzyskim. Najmłodszy tancerz na parkiecie miał zaledwie 5 lat, a para o numerze startowym 50 - została szczęśliwym posiadaczem Pucharu Dyrektora Centrum.

Mamy nadzieję, że Skawina mile zapadnie w pamięci tancerzy, którzy może zatańczyli po raz pierwszy na tak dużym turnieju, może po raz pierwszy odwiedzili nasze miasto? ale już na stałe wpiszą Turniej Taneczny o Puchar Dyrektora Centrum Kultury i Sportu w kalendarz imprez, w których warto i na pewno wezmą udział.

Marta Tyrpa, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze