Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 194 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Poniedziałek, 15 lis 2021, 19:41

Propozycja dla dorosłych marzących o śpiewaniu

Propozycja dla dorosłych marzących o śpiewaniu

Startujemy! Mamy nadzieję, że najszybciej jak to jest możliwe, a wszystko zależy tylko od Was. Otwieramy dla utalentowanych, śmiałych i wstydliwych; kochających śpiewanie i marzących o uzewnętrznieniu tego, co w duszy gra na scenach małych i dużych...

Czeka na Was propozycja współtworzenia nowego wokalnego zespołu estradowego, w którym w ogromnej mierze od Was zależy jaki nadamy mu muzyczny kierunek. Będziecie śpiewać i rozwijać swoją pasję pod kierunkiem Cecylii Biel, utalentowanej aktorki śpiewającej.

Cecylia od lat jest aktorką Teatru MASKA, znaną z wyjątkowych kreacji aktorskich; doskonale sprawdzająca się w rolach komediowych i przesyconych dramatyzmem. Od kilku lat jest również wokalistką Zespołu TANTO. Oba zespoły tworzą pod patronatem Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Dodatkowo jest Instruktorką wokalną w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz w Centrum Kultury Podgórze, gdzie prowadzi zajęcia indywidualne oraz zespoły wokalne. Cecylia aktualnie jest studentką pedagogiki, a także absolwentką Warsztatów Aktorskich Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety, na których przez 2 lata szlifowała wiedzę i umiejętności pod kierunkiem znanych polskich aktorów filmowych, teatralnych i musicalowych.

Zatem zachęcamy do zapisów, a ofertę kierujemy do osób dorosłych.

Zapewniamy, że będąc częścią zespołu SING SING duszę radować będą nie tylko sceniczne efekty, ale i próby, atmosfera tworzenia, twórcza praca pod kierunkiem Cecylii Biel.

Zajęcia odbywać się będą w środy w godzinach 18.00-20.00 w Ośrodku Kulturalno-Rekreacyjnym "Gubałówka".

Próby rozpoczniemy niezwłocznie (już w listopadzie), jeśli napłyną do nas zgłoszenia wypełnione poprzez formularz kontaktowy.

O terminie rozpoczęcia działalności zespołu poinformujemy uczestników e-mailowo lub esemesowo.

inf. prasowa CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze