Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 2093 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Piątek, 9 sty 2015, 20:03

Podróż przez egzotyczny Oman w Pałacyku "Sokół"

Podróż przez egzotyczny Oman w Pałacyku

30 stycznia odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Skawińskiej Akademii Wiedzy i Umiejętności. Tym razem przemierzymy egzotyczny Oman. Przewodnikami będą Katarzyna Pustelny-Szewczyk oraz Marek Szewczyk.

Więcej o podróżnikach można dowiedzieć się z komunikatu Centrum Kultury i Sportu: 

Kasia Pustelny-Szewczyk - matka i żona uzależniona od podróżowania. Zawodowo spełnia się jako audiolog. Nie potrafi zasnąć spokojnie, jeśli nie ma kupionego biletu na kolejną podróż. Marek Szewczyk - ojciec, mąż, podróżnik, kucharz i programista? a z wykształcenia fizyk i astronom. W tej właśnie kolejności, bo jest przekonany, że to nie dyplomy, uczelnie i miejsca pracy definiują człowieka. Pytania o sens życia przestał zadawać, gdy w czerwcu 2012 roku pojawiła się na świecie córka Malwina, kompletna odpowiedź na wszelkie pytania egzystencjalne.

Połączyły ich studia na Wydziale Fizyki UJ i wspólne pasje. Na początku podróżująca para, potem małżeństwo, a obecnie 3-osobowa rodzina. Od pięciu lat opisują swoje podróże na blogu Kasai.eu, starając się inspirować wszystkich do poznawania świata i siebie poprzez podróżowanie oraz udowadniając sobie i innym, że z dzieckiem też się da wyruszyć w świat.

Osobiście podróżników będzie można poznać 30 stycznia o godzinie 18.00 w Pałacyku "Sokół".

Wstęp wolny.

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze