Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 742 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Poniedziałek, 9 wrz 2019, 14:11

Plenerowy spektakl teatralny

Plenerowy spektakl teatralny

Serdecznie zapraszamy na plenerowy spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Mumerus, którego założycielem jest Wiesław Hołdys, reżyser ?Historyji barzo cudnej. Bunt upadłych aniołów?.

Po raz pierwszy zaprezentujemy spektakl na małej scence usytuowanej w kawiarnianym ogródku mieszczącym się na wzgórzu z tyłu Pałacyku "Sokół". Kameralny spektakl, w nielicznej obsadzie aktorskiej, gdzie scena wręcz wchodzi między widzów, ma stworzyć magiczny klimat bliskości, intymnej relacji między widzem a upadłymi aniołami.

Niewątpliwie będzie to uczta dla amatorów teatru, gdzie słowo, gest, mimika, uproszczone rekwizyty i dźwięki będą konkurować między sobą o skupienie i uwagę widza. Wyśmienite kreacje aktorskie przywołują na myśl obrazy sztuk Witkacego. Nie przegapcie!!! Jedyna okazja, spotkajmy się 16 września (poniedziałek) o godzinie 18.00, teatralnych wrażeń będzie aż nadto!

Wstęp na spektakl na podstawie bezpłatnych wejściówek, które już od 9 września można rezerwować telefonicznie pod numerem 12 276 34 64 lub osobiście w Pałacyku "Sokół".

Liczba miejsc ograniczona! W przypadku deszczu spektakl zostanie przeniesiony do Pałacyku "Sokół".

Więcej informacji TUTAJ

Źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze