Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 931 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Poniedziałek, 12 sie 2019, 13:05

Naukobus przyjedzie do Skawiny

Naukobus przyjedzie do Skawiny

Nauka to ekscytująca przygoda. Wiedzą to wszyscy, którzy odwiedzili warszawskie Centrum Nauki Kopernik. Ci, którzy wybrać się tam okazji nie mieli, albo chcieliby przeżyć towarzyszące zwiedzaniu i samodzielnemu eksperymentowaniu emocje kolejny raz, będą mieli ku temu sposobność. Jeszcze w sierpniu mobilna stacja badawcza Centrum Nauki Kopernik zawita w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS.

Naukobus przywiezie do Skawiny wystawę "Eksperymentuj!" złożoną z blisko 20 fascynujących eksponatów pozwalających zrozumieć prawa rządzące nauką oraz animatorów z CNK, którzy chętnie opowiedzą zwiedzającym o zjawiskach, jakie przedstawiają.

Wystawa skierowana jest przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych i średnich, ale radość z odkrywania praw nauki odnajdą tu wszyscy - i młodsi, i starsi. Uwaga! Dzieci, które nie ukończyły 13 lat, mogą zwiedzać wystawę wyłącznie z dorosłym opiekunem. Zapraszamy do odwiedzin 22 sierpnia w godzinach 9.00-17.00 i 23 sierpnia od 9.00 do 14.00. Wstęp wolny!

Z uwagi na ograniczoną liczbę osób, które mogą znajdować się jednocześnie na terenie wystawy, prosimy o zgłaszanie chęci jej odwiedzenia przez grupy zorganizowane do Działu Marketingu i PR CKiS, tel. 12 256 00 35.

Agnieszka Radziszowska, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze