Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 704 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Środa, 23 gru 2020, 18:43

Muzyczna podróż dookoła świata

Muzyczna podróż dookoła świata

Jakże niepewne i pokrętne były nasze ścieżki w mijającym roku. Zaczynaliśmy go w nadziei i radości, z głowami pełnymi wielkich planów, z energią i pomysłami. Rok 2020 miał mocne otwarcie: koncert "Musicale świata" z udziałem gwiazd Teatru Roma był fenomenalnym widowiskiem, które przyciągnęło rekordową liczbę publiczności. To wydarzenie zaostrzyło apetyty na więcej i już w styczniu zaplanowaliśmy dla Skawiny coś równie fantastycznego na kolejny rok...

Niestety, nagle musieliśmy się wszyscy zatrzymać i po raz pierwszy w życiu zmierzyć z faktem, że nie mamy na nic wpływu. Miesiące niepewności, zawieszenia i braku możliwości działania nie napawały optymizmem. Ale nie poddaliśmy się i w nowej rzeczywistości, wykorzystując nowe obszary aktywności, chcemy razem z Państwem przywitać Nowy Rok. Proponujemy Państwu MUZYCZNĄ PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA.

Tak zatytułowany jest kolejny Koncert Noworoczny SkaVienna 2021, który mieliśmy nadzieję przedstawić Państwu w znakomitym towarzystwie Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO i wspaniałych Solistów. Chcieliśmy się razem z Państwem wybrać w podróż pełną muzycznych niespodzianek i przebojów bliskich niejednemu sercu. Pod niebem Paryża, w słońcu Italii, w klubach Buenos Aires, na uliczkach Barcelony - wszędzie tam czekają na nas muzyczni przyjaciele.

Podróżować jest bosko - i nie rezygnujemy! SkaVienna 2021 będzie wyjątkowa - bo w sieci, zupełnie za darmo, poprzez nasz profil facebookowy objedziemy świat pod przewodnictwem Maestro Jerzego Sobeńko, Orkiestry Straussowskiej OBLIGATO oraz solistów: Yulii Ponomar, Moniki Biederman-Pers, Moniki Węgiel, Piotra Karzełka oraz Alexandra Martineza.

Do zobaczenia 3 stycznia 2021 r. o godz.18.00 na profilu Centrum Kultury i Sportu w Skawinie!

Joanna Kurpiel, CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze