Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 2539 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Czwartek, 27 lis 2014, 15:44

Magiczny wieczór z solistami CKiS

Magiczny wieczór z solistami CKiS

24 listopada w Pałacyku "Sokół" soliści warsztatów wokalnych Centrum Kultury i Sportu ocieplili jesienny skawiński wieczór. Na "Muzyczne wspomnienia" złożyło się 14 kompozycji. Koncert poprowadził Piotr Majewski, reżyser i instruktor warsztatów.

Występy zainaugurował utwór "Czekam na cud" w wykonaniu Cecylii Wyroby. Magdalena Skarbińska zaśpiewała "To nic, że to sen, natomiast Klaudia Klimończyk "Chcę byś był". Także związany z miłością utwór "Takiego chłopaka" wykonała Beatka Boroń.

Następnie pojawiły się utwory "Mamo, córko" oraz "Czarne Anioły", które zaśpiewały kolejno Monika Chmielarczyk i Katarzyna Koza, i to one zakończyły pierwszą część koncertu. Drugą stanowiły wspomnienia artystów, którzy odszli, ale swoją muzyką na zawsze pozostaną w sercach melomanów. W tej części koncertu publiczności zaprezentowały się: Magdalena Skarbińska, Katarzyna Ciepły, Katarzyna Koza, Aleksandra Żmuda, Konrad Pękala oraz Piotr Janeczko. 

"Koncert solistów warsztatów wokalnych był pięknym podsumowaniem wytężonej pracy instruktorskiej Piotra Majewskiego, a także wspaniałego akompaniatora, nieodłącznie towarzyszącego naszym muzykom podczas prób i koncertów - Vitalija Ivanowa, jak i samych wokalnie utalentowanych podopiecznych. 

Miło jest słuchać muzyki, która nie jest brzmieniem wyłącznie kilku dźwięków, w których słowa mają głębokie treści i nie są w refrenie splotem kilku sylab. To cudowne, że dobra muzyka wciąż żyje i jest ponadczasowa" - napisała w swojej relacji z konceru Marta Tyrpa, główny specjalista do spraw kultury w CKiS. 

Wokaliści, którzy zaprezentowali się na scenie Pałacyku "Sokół" 14 grudnia wystąpią podczas Wigilii Mieszkańców Miasta i Gminy na rynku. 

fot. Jarosław Karasiński, CKiS

wokal 1

wokal 2

wokal 3

wokal 4

wokal 5

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze