Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 458 | Kategoria: Kultura

Data dodania: , 29 sie 2021, 18:11

Lato w mieście w rytmach reggae

Lato w mieście w rytmach reggae

Pogoda dopisała, było dużo śmiechu, zabawy i pozytywnej energii. W Skawinie zrobiło się naprawdę gorąco za sprawą wakacyjnych rytmów. Była energiczna zumba, nastrojowe TANTO w letniej odsłonie i porywający koncert zespołu RASTAFAJRANT. Kto nie był, niech żałuje.

Zaczęliśmy mocnym energetycznym reggeatonem - do wspólnej zumby zaprosiły publiczność Patrycja Tarasiuk i Wioletta Woźniak. Dzieci i dorośli dawali z siebie wszystko, udowadniając, że zumba w Skawinie ma mnóstwo fanów. Najbardziej wyróżniającym się uczestnikom zabawy Organizatorzy wręczyli niespodzianki - upominki.

Koncert zespołu TANTO wprowadził nas w klimat festiwalu polskiej piosenki. Ze sceny popłynęły przeboje znane i lubiane, przy których publiczność mogła potańczyć, pośpiewać i po prostu dobrze się bawić - w myśl zasady, że najbardziej podobają nam się piosenki, które już znamy. W niedzielny wieczór wystąpiły: Małgorzata Szybisty, Cecylia Biel (Wyroba), Karolina Głowacz i Joanna Wsołek.

Na finał wieczoru, po raz pierwszy w Skawinie, zagrał zespół RASTAFAJRANT. Muzycy rodem z Cieszyna zapewnili nam pozytywną dawkę jamajskiego słońca, świetnej muzyki i fajnych tekstów. Kto nie słyszał - niech żałuje i... szuka w sieci. RASTAFAJRANT to zespół grający punky reggae/rock/ska z sekcją dętą, założony w 2015 roku. W marcu 2018 wystąpił na zaproszenie Farben Lehre jako jeden z gości legendarnej trasy "Punky Reggae Live", koncertując wspólnie z Farben Lehre, Gutkiem (Indios Bravos), The Analogs i Big Cyc. Koncertował także jako support na zaproszenie zespołu KULT. RASTAFAJRANT ma na swoim koncie dwie płyty EP i teledyski, które możecie zobaczyć w sieci. Gorąco polecamy i mamy nadzieję na ponowne spotkanie.

Zapraszamy na ostatni już weekend Aktywnego Lata 28 i 29 sierpnia, czyli seanse kina plenerowego na skawińskim Rynku, szczegóły tutaj.

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna tutaj.

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS, fot. Jarosław Karasiński

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze