Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1606 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Czwartek, 26 lut 2015, 19:55

Kobieta z książką

Kobieta z książką

Z okazji Dnia Kobiet Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie przygotowała specjalnie dla wszystkich pań, wyjątkowe piątkowe popołudnie.

W piątek, 6 marca o godz. 17.00 zapraszamy bowiem do udziału w zabawie "Kobieta z książką". Na spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkie miłośniczki literatury. Każda z uczestniczek zabawy będzie miała możliwość przez trzy minuty zachęcić drugą panią siedzącą po przeciwnej stronie do przeczytania swojej ulubionej, bądź ostatnio przeczytanej książki. Po wymianie informacji o książkach i upłynięciu określonego czasu, jedna z pań zmienia miejsce, siadając przy kolejnym stoliku. Taka zamiana miejsc następuje, aż do chwili, gdy wszystkie uczestniczki wymienią się opiniami.

Po zakończonej rundzie, zaprosimy do wspólnej rozmowy o współczesnej literaturze kobiecej i o literackich wyborach pań. Spotkanie urozmaicą kolejne zabawy, które wzbogacą oraz uczynią je niezapomnianym.

Na "Kobietę z książką" zapraszamy do Biblioteki Głównej na ul. A. Mickiewicza 26.

"Tylko dla Ciebie" to druga atrakcja, która będzie miała miejsce w Bibliotece Głównej. W piątek, 6 marca na nasze czytelniczki będą czekały książki - niespodzianki. Tego dnia będziemy zachęcać panie do wypożyczenia książki, bez zdradzania jej tytułu ani treści.

Kobieta z książką

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze