Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 2100 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Sobota, 21 mar 2015, 15:24

Kobieta w obiektywie Roberta Krawczyka

Kobieta w obiektywie Roberta Krawczyka

19 marca w Pałacyku "Sokół" odbył się wernisaż fotografii autorstwa Roberta Krawczyka. Prezentowany zbiór na wystawie "Kobieta w moim obiektywie" to tylko niewielki fragment dorobku artysty. Ponad pięćdziesiąt portretów maluje barwny wachlarz, który zachwyca, wabi i kusi odbiorcę, zapraszając do kobiecego świata.

Artysta zafascynowany wielowymiarowością kobiecości ukazuje jej różne oblicza - od nieprzewidywalnych, charakternych fammes fatales, po subtelne i delikatne muzy. Prezentowany cykl fotografii nie powstałby, gdyby nie zaufanie jakie Robert rzetelnie budował pomiędzy sobą i swoim aparatem, a bohaterką obrazu.

Dzięki dużej wrażliwości i nietuzinkowej osobowości fotografa udało się zbudować opowieść, w której każde zdjęcie to osobna historia. Bogactwo i różnorodność stylizacji i wizerunków, świadczą o ogromnym potencjale i szerokiej wyobraźni artysty.

Co najważniejsze przedstawiany przez Roberta Krawczyka świat na zdjęciach, to nie science fiction - obraz wygenerowany przez Photoshop'a, ale rzeczywista opowieść o realnej, wypełnionej swoimi przeżyciami i emocjami kobiecie.

Karolina Kozanecka, CKiS w Skawinie, fot. Jarosław Karasiński

fot kara

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (1)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: s. Joanna | Dodane: Wtorek, 14 kwi 2015, 09:55

Straszne! Tam są nagie, bezwstytne niewiasty. To obraza moralna!!

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze