Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 5726 | Kategoria: Kultura

Data dodania: , 26 paź 2014, 14:00

Jubileuszy ciąg dalszy! Teraz huta!

Jubileuszy ciąg dalszy! Teraz huta!

W roku jubileuszowym aż kipi od rocznic. Tym razem chodzi o 60 lat tradycji Huty Aluminium w Skawinie. Jak podaje UMiG impreza plenerowa z tej okazji odbędzie się 9 listopada o godzinie 11.00 na skawińskim Rynku.

Animatorzy będą czekać na dzieci chętne do zabawy. Nie zabkraknie malowania twarzy, konkursów z nagrodami, eurobungee czy spotkania ze szczudlarzem. Na 14.30 zaplanowano natomiast część oficjalną - wtedy odbędzie się spotkanie z byłymi pracownikami zakładau połączone z prezentacją z okazji 60-lecia przygotowaną przez Muzeum Regionalne. 

Potem odbędzie się wręczenie nagród uczestnikom turnieju piłkarskiego dla dzieci NPA CUP, który zorganizowały wspólnie NPA Skawina praz MTS Piast. Wisienką na torcie podczas obchodów 60 lat tradycji Huty będzie koncert zespołu Another Pink Floyd. 

W razie niesprzyjającej pogody impreza zostanie przeniesiona do hali widowisokowo-sportowej.

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (1)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Diabeł | Dodane: Wtorek, 28 paź 2014, 14:10

W końcu koło zatoczyło krąg . Zespół o skawińskich korzeniach powraca na stare włości. Zapraszamy na koncert miłośników hutnictwa aluminiowego, miłośników wytopu metali nieżelaznych, oraz wszystkich którym rzemiosło hutnicze jest bliskie sercu.

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze