Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 216 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Poniedziałek, 6 cze 2022, 19:03

IX memoriał na cześć Sylwestra Guzika

IX memoriał na cześć Sylwestra Guzika

25 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS w Skawinie, po raz dziewiąty, spotkają się uczestnicy IX Memoriału Sylwestra Guzika w Tenisie Stołowym, aby uczcić pamięć wybitnego skawińskiego trenera - Sylwestra Guzika. Organizatorem tego wydarzenia od początku jest Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, z którym trener Guzik był związany długie lata, a partnerem, także od pierwszej edycji jest Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

Tegoroczne zawody będą rozgrywane w trzech turach: pierwsza to turnieje młodzieżowe, które rozegrane zostaną w kategoriach - skrzat, żak i młodzik. Tenisowa młodzież rozpocznie zmagania od godziny 9.00, ale już od 8.00 będzie trwała rozgrzewka i potwierdzanie zgłoszeń. Druga tura rozpocznie się o godzinie 10.00 (weryfikacją zgłoszeń). Od godziny 11.00, w miarę wolnych stołów, rozpoczną się pojedynki Turnieju OPEN. Od 12.30 rozpocznie się weryfikacja, a od 13.30 gry, w miarę wolnych stołów, w Turnieju OPEN Amatorów o Puchar Dyrektora CKiS, będącego nowością w naszym Memoriale.

Na zwycięzcę turnieju OPEN czeka pamiątkowa statuetka, którą będzie mógł zatrzymać do kolejnego turnieju. Aby zabrać ją na własność należy wygrać trzy turnieje OPEN. Obecna statuetka jest drugą, gdyż poprzednia, dzięki trzem zwycięstwom przeszła na własność Tomasza Klaga.

W turniejach młodzieżowych oraz obydwu turniejach OPEN, na najlepszych zawodników czekają medale i puchary oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo pozostali uczestnicy turniejów młodzieżowych wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych i upominków.

W VIII Memoriale Puchar Przechodni w turnieju OPEN wywalczył Pan Wojciech Bogacz. Zobaczymy czy podejmie walkę o kolejne zwycięstwa i wywalczy statuetkę na stałe.

Szczegółowe informacje :

Regulamin IX Memoriału SG Turnieje Młodzieżowe

Regulamin IX Memoriału SG Turnieje Open

Zapisy do turniejów wyłącznie poprzez poniższe formularze zgłoszeniowe!
Termin zapisów upływa dnia 20.06.2022 godzina 12:00.

Osoby lub kluby chcące otrzymać fakturę prosimy o podanie nam wcześniejszej informacji na e-mail: halackis@ckis.pl

ZAPISY KATEGORIE MŁODZIEŻOWE

ZAPISY TURNIEJE OPEN

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa!

Tomasz Kutek, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze