Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 720 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Sobota, 19 cze 2021, 13:26

Gitarowe granie na Dzień Ojca

Gitarowe granie na Dzień Ojca

Koniec sezonu to zawsze czas na podsumowanie pracy sekcji artystycznych. W tym roku młodzi artyści pracowali w wyjątkowo ciężkich warunkach, nierzadko przeplatając zajęcia stacjonarne ze zdalnymi, próbując dostosować się do coraz to nowych obostrzeń. 

Sekcja nauki gry na gitarze, jako jedna z nielicznych, była w stanie pracować niemal nieprzerwanie przez cały sezon, co pozwoliło uczestnikom na przygotowanie i nagranie koncertu, podsumowującego ich naukę pod okiem instruktora - gitarzysty zespołów Moonrise i Polish Floyd - Marcina Kruczka.

Koncert nagrywany w Pałacyku "Sokół" jest próbą pokazania umiejętności i indywidualności młodych gitarzystów - jednych bardziej doświadczonych, innych - zupełnie początkujących. Wszyscy zasługują na wielkie brawa i szacunek za zaangażowanie i determinację włożone w naukę gry na gitarze, w najtrudniejszych okolicznościach organizacyjnych, jakich przyszło nam doświadczyć do tej pory.

Premiera koncertu odbędzie się w Dzień Ojca, czyli 23 czerwca, ale CKiS dedykuje go wszystkim rodzicom, opiekunom, przyjaciołom i każdemu, kto wspiera młodych muzyków w realizacji ich pasji każdego dnia roku.

Zapraszamy na transmisję koncertu na kanał na YouTubie oraz profil CKiS na Facebooku, 23 czerwca o godzinie 18.00.

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze