Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 5753 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Piątek, 10 paź 2014, 16:00

Głośne Ani Mru Mru rozśmieszyło do łez

Głośne Ani Mru Mru rozśmieszyło do łez

Głośne Ani Mru Mru rozśmieszyło do łez

Kazali na siebie bardzo długo czekać, ale w końcu po prawie 15 latach, 18 września dotarli do Skawiny. Kabareciarze z Lublina swoim występem udowodnili, że cierpliwość popłaca. Popołudniowe spotkanie wypełniły skecze z dużym przy-mru-mru-żeniem oka.

Tematyka występu dotyczyła głównie relacji damsko-męskich, do których wprowadził publiczność Marcin Wójcik. W stand-upie przedstawił historię kolegi Waldemara uskarżającego się na problemy małżeńskie. Panowie debatowali także o pożyciu w związku w skeczu ?Biuro matrymonialne?, w którym wybranką mężczyzny była Eskimoska. Artyści próbowali swoich sił również m.in. w tłumaczeniu listu z portalu randkowego napisanego w języku angielskim. W tej historii okazało się, że słownictwo Anglików i Polaków ma wiele wspólnych znaczeń. 

Po takiej dawce żartów przyszedł czas na zaciętą walkę między działaniami ?mnożyć? a ?dzielić?. Kabareciarze w zabawny sposób skomentowali odpłatność za dostęp do kanałów sportowych. Na tym miał się zakończyć występ w Hali Widowiskowo-Sportowej, ale widzowie domagali się bisu.

Na dodatkową scenkę wybrano wiersz z elementami śpiewu i pantominy. Ten bis stał się potwierdzeniem słuszności tytułu programu: ?Jak się nie da, a bardzo się chce? to można!?.

Źr. CKiS w Skawinie

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze