Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1903 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Wtorek, 3 lut 2015, 17:19

Ferie z Miejską Biblioteką Publiczną

Ferie z Miejską Biblioteką Publiczną

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-11 lat na niepowtarzalne zajęcia w okresie ferii zimowych. Biblioteka Główna oferuje zajęcia pobudzające dziecięcą wyobraźnię na wielu płaszczyznach.

Proponujemy zajęcia edukacyjne, literackie, podróżnicze, plastyczne, muzyczne, kulinarne. Każde z nich będą urozmaicone zabawami ruchowymi lub tanecznymi. Efektami naszych spotkań będą własne, kreatywne prace plastyczne, książka kucharska wzbogacona ilustracjami, tekst zimowej piosenki, własnoręcznie wykonany instrument muzyczny, krótki tekst literacki, energetyczna sałatka owocowa oraz zdrowe i zabawne kanapeczki. Będziemy również podróżować, odwiedzimy Japonię i Hiszpanię, poznamy kulturę i obyczaje obu krajów.

Na zajęcia zapraszamy od 16 do 27 lutego (od poniedziałku do piątku). Codziennie startujemy o godz. 11.30. Półtoragodzinne spotkania odbywać się będą w Bibliotece Głównej, przy ul. A. Mickiewicza 26. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Prosimy o zapewnienie dzieciom obuwia zamiennego.

Informacje i zapisy: Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie, ul. A. Mickiewicza 26, tel. 12 276 25 71, www.biblioteka-skawina.pl

Zachęcamy również do skorzystania z oferty przygotowanej specjalnie na czas ferii przez nasze filie: MultiCentrum, w Borku Szlacheckim, Krzęcinie, Pozowicach, Radziszowie, Wielkich Drogach, Woli Radziszowskiej i Zelczynie.

MBP w Skawinie

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (1)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: JJ | Dodane: Środa, 4 lut 2015, 09:19

Nauczyciele już nie tak chętni do pracy w czasie ferii Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3737520,nauczyciele-juz-nie-tak-chetni-do-pracy-w-czasie-ferii,id,t.html?cookie=1 W tym roku za każdą dodatkową godzinę nauczyciel otrzyma 28 zł brutto. Wynagrodzenie dla kierownika wypoczynku wynosi 400 zł brutto za tydzień. Co się mają garnąć do dodatkowych zajęć skoro zarabiają co najmniej 5000 brutto na miesiąc.

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze