Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 4928 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Piątek, 10 paź 2014, 17:00

EKOsmita dedykowany najmłodszym

EKOsmita dedykowany najmłodszym

Centrum Kultury i Sportu zaprasza wszystkie dzieci na wydarzenie teatralne dedykowane najmłodszym widzom! Będzie miało ono miejsce 18 października o godzinie 17.00 w Pałacyku "Sokół". 

"EKOsmita" to spektakl o tematyce ekologicznej. Historia zaczyna się w chwili, gdy w miejskim parku rozbija się statek kosmiczny pewnego sympatycznego przybysza z obcej planety, zakłócając tym samym spokój lokalnego stworka - Brudka, który żywi się śmieciami pozostawionymi na alejkch przez mieszkańców Ziemi. Wkrótce pojawia się także pomocny, choć nieco zarozumiały Jeżyk, który z pomocą naszych widzów spróbuje wyjaśnić intrygujący kosmicznego gościa problem zanieczyszczeń - czytamy w komunikacie CKiS. 

Jak zapewnia Centrum, dzieci przeżyją prawdziwą przygodę, a przy tym poznają zagadnienia związane z recyklingiem oraz segregacją śmieci. Dowiedzą się też, jak na co dzień żyć zgodnie z przyrodą. 

Wstęp płatny 7zł od dziecka (opiekun - wstęp wolny).

Bilety dostępne w przedsprzedaży od 24 września w kasie Basenu "Camena", (I piętro, poniedziałek-piątek: 8.00-15.00) oraz w kasie Camena Kosmetyka i Masaże (poniedziałek-piątek: 15.30-20.30, sobota: 10.30-17.30) lub w dniu spektaklu w Pałacyku "Sokół".

Liczba miejsc jest ograniczona!

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze