Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 119 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Sobota, 12 lis 2022, 18:30

Dzieci w rytmach zumby

Dzieci w rytmach zumby

3 grudnia gorąca zumbowa atmosfera rozgrzeje całą Skawinę! Zapraszamy na Mikołajowy Maraton Zumby dla dzieci, który będzie wstępem do głównego wydarzenia - Mikołajowego Maratonu Zumby 2022. Startujemy o godz. 14.30. Przez godzinę parkietem zawładną zumbowi juniorzy. Z radością obserwujemy, że ten rodzaj aktywności co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci, co widać po frekwencji organizowanych przez nas zajęciach. Miłość do zumby rozpalą w najmłodszych wspaniałe instruktorki: Alicja Ożóg oraz Monika Giza.

Alicja Ożóg - licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids & Zumba Kids Jr,  Zumba Basic 2 oraz Masala Bhangra. Jej największą pasją jest taniec, któremu poświęciła większość swojego życia. Swoją przygodę rozpoczynała w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, tańcząc taniec towarzyszki pod okiem trenerów Anny i Jacka Guzowskich. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dla dorosłych w krakowskich klubach fitness, Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach i w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Monika Giza - licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids, Fitness oraz Ritmo do Brazil. Podczas zajęć, zawsze uśmiechnięta, zaraża swoją pozytywną energią kursantów. Kocha dzieci i spełnia się, pokazując najmłodszym, że zawsze warto spełniać marzenia i iść do przodu.

MIKOŁAJOWY MARATON ZUMBY DLA DZIECI

3 GRUDNIA 2022 R. (SOBOTA), GODZ. 14:30 - 15:30

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA W SKAWINIE (UL. KONSTYTUCJI 3 MAJA 4)

Bilety w przedsprzedaży (od 4 listopada 2022 r. do 27 listopada 2022 r.) - 20 zł od osoby; dla uczestników sekcji zumby organizowanej przez CKiS w Skawinie - 10 zł od osoby.

Od dnia 28 listopada 2022 do 3 grudnia 2022 r. - 20 zł od osoby (niezależnie od przynależności do sekcji zumby CKiS w Skawinie), do nabycia:

  • w kasie głównej CKiS (Basen Camena - 1 piętro) - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność gotówką, kartą lub voucherem),
  • w kasie Basenu Camena (parter) - od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność gotówką, kartą lub voucherem).

Ilość miejsc ograniczona. Udział w maratonie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzenia.

Nie przegapcie mikołajowego zumbowego szaleństwa 

Regulamin MIKOŁAJOWY MARATON ZUMBY DLA DZIECI

Rodo_wizerunek_niepełnoletni

Anna Wrzoszczyk, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze