Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 194 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Czwartek, 19 sty 2023, 18:36

CKiS zaprasza dzieci na spektakle

CKiS zaprasza dzieci na spektakle

Już za chwileczkę, już za momencik rozsunie się kurtyna, a przed Waszymi oczami rozkwitnie baśniowy świat. Zapraszamy na kolejne spektakle sezonu Teatru Dzieciom. Czekają na Was nowe historie, nowi bohaterowie oraz... nowe techniki teatralne - wszystko na wyjątkowej scenie Pałacyku "Sokół".

Oto szczegółowy harmonogram reszty sezonu 2022/2023:

 

13 lutego godz. 17.30: "Pieśń o chłopcu, który pokonał strach" w wykonaniu Teatru Lalki ALPMIM

Opowieść o nadwornym pastuszku, który w obawie przed zmianami nigdy nie opuścił miejsc, które zna od zawsze. Pewnego dnia to się zmienia. Na skutek niefortunnych wydarzeń wiedźma Bielmo rzuca czar na Słoneczne Królestwo i zamienia je w kamienną pustynię. Spośród ludzi przemienionych w kamienie ocaleje tylko Julianek. Miłość, tęsknota i niegodzenie z losem zmuszają go do udania się po antidotum do wiedźmy. To niebezpieczna wyprawa, ale pełna przygód, napięcia, smutku i radości okraszona magią, światłem, dźwiękiem i dymem. Historia opowiedziana w formie teatru lalki.

SPEKTAKL KAMERALNY - z limitowaną liczbą miejsc (60 widzów-dzieci)

13 marca godz. 17.30: "Cyrk w Ogrodzie" w wykonaniu Teatru RUCHU

Historia trójki przyjaciół zamieszkujących sklep z zabawkami, który wkrótce ulegnie likwidacji. Słonica Bożena, Żołnierzyk Patryk i Pluszowy Lis postanawiają odmienić swoje życie i spełnić marzenia zakładając własny CYRK! Z pomocą naszych Widzów na pewno się uda! Zapewniamy dobrą zabawę dla całych Rodzin! Spektakl jest przepełniony humorem, piosenki śpiewane są przez aktorów na żywo. Poza świetną rozrywką Dzieci dowiedzą się, że każdy z nas jest doskonały, dokładnie taki, jaki jest. Warto wierzyć w siebie i dążyć do spełnienia pięknych i najskrytszych marzeń!

8 maja godz. 17.30: "Cyberprzestrzeń" w wykonaniu Teatru BAJADERKA

Panna Och-Chmurka jako dusza towarzystwa uwielbia poznawać świat, podróżować oraz czytać ciekawe książki. Z kolei Pan Obłoczek spędza czas przy komputerze, gra na konsoli oraz przesiaduje w Internecie. Bohaterowie wspólnie zauważają, że świat staje się mniej kolorowy, a wypłowiałe boiska, podwórka i huśtawki zarastają betonem. Dlaczego większość czasu spędzamy przy telefonie lub komputerze? Czy możemy jeszcze uniknąć sieciowej eksplozji? Kim jest Sieciowy Wirus, który czai się za internetową witryną? Dzieci na własne oczy zaobserwują, jak wygląda świat, kiedy nadużywa się nowych technologii, a zapomina o relacjach z rodziną, przyjaciółmi, czy o zabawie na świeżym powietrzu! Zobaczymy, dlaczego warto dziś rozwijać swoją wyobraźnię oraz w jakiej rzeczywistości lepiej przebywać: wirtualnej czy realnej?

Bilety w cenie:

  • Bilet ulgowy (dzieci od 2. roku życia) - 20 zł od osoby,
  • Bilet normalny (dorośli) - 25 zł od osoby,

do nabycia od 26 września w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie:

1)      w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena - 1 piętro) - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą lub gotówką),
2)      w Kasie Basenu Camena (parter) - w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
3)      w Pałacyku "Sokół", na godzinę przed spektaklem tylko w przypadku wolnych miejsc (płatność gotówką lub voucherem)

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje możliwość zakupu jednego biletu ulgowego dla osoby pełnoletniej, sprawującej opiekę nad małoletnimi uczestnikami.

Zapraszamy do kolorowego świata Teatru Dzieciom!

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze