Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 330 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Wtorek, 14 lut 2023, 18:19

20-lecie basenu Camena

20-lecie basenu Camena

20 lat minęło jak jeden dzień! Basen"?Camena" w Skawinie otwarto dokładnie 22 lutego 2003 roku. Nadszedł więc czas na wielką urodzinową imprezę!

Świętowanie rozpoczniemy już w sobotę 25 lutego o godz. 14.00. Na basenie "Camena" pojawi się wówczas wodny tor przeszkód. Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił na dmuchańcu w małej niecce, ale prawdziwym wyzwaniem będzie pokonanie pełnowymiarowego toru rozłożonego na głównym basenie. Zapraszamy także dorosłych, aby podjęli się wyzwania!

Z przyjemnością ogłaszamy także, iż od godz. 14.00 w sobotę (25.02.23) aż do godz. 22.15 w niedzielę (26.02.23) będą obowiązywać promocyjne ceny wejściówek na Basen "Camena". Pierwsza godzina pływania będzie Was kosztować jedynie 10zł. Promocja nie obowiązuję sauny.

Z kolei w niedzielę 26 lutego czeka na Was prawdziwa urodzinowa petarda!

Od godz. 13.00 do godz. 17.00 na najmłodszych będą czekać w basenowym holu animacje, gry i zabawy. Będzie darmowe malowanie twarzy, czy dostarczające mnóstwo frajdy zwijanie baloników. Każdy amator wodnego szaleństwa, który uczci basenowe urodziny przychodząc popływać dostanie również upominek. Wśród prezentów znajdą się między innymi wejściówki na basen "Camena" za 1 zł oraz wiele nagród rzeczowych.

Do zobaczenia!

Krystian Kosiorowski, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze