Sport

165 dzieci na uroczystości zakończenia sezonu

Jak co roku przed skawińskim basenem Camena Stowarzyszenie Wspierania Sportu i Rekreacji SKIMKA zorganizowało zakończenie sezonu pływackiego dla członków klubu. Na uroczystość wręczenia nagród za udział w zawodach pływackich przybyło około 165 dzieci w towarzystwie rodziców. 

Na wstępie pogratulowano dzieciom podniesienia swoich umiejętności pływackich oraz bardzo dobrych wyników w dotychczasowych zawodach. Prowadzący przedstawił dorobek minionego sezonu, dziękując wszystkim uczestnikom za osiągnięcia. Skimkowicze wzięli udział w Mikołajkowych zawodach pływackich oraz Mistrzostwach Pływackich Skawiny, w których to zdobyli sporo medali. Młodzi pływacy podczas zajęć zdobyli odznaki „Już pływam” 42 dzieci oraz 53 uczestników zajęć zdało egzamin na kartę pływacką.

Następnie odbyło się wręczenie medali i dyplomów w poszczególnych grupach wiekowych. Wszystkie dzieci dostały pamiątkową koszulkę, nagrodę i słodycze ufundowane przez skawińskie zakłady cukiernicze. Stowarzyszenie serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom, rodzicom oraz instruktorom za pomoc przy organizacji uroczystości zakończenia sezonu. 

Galerię zdjęć można obejrzeć TUTAJ.

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina.

Źródło: SWSiR Skimka 

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *