Kultura

100 procent moralnego niepokoju

Jak najlepiej spędzić sobotnie popołudnie? Oczywiście świetnie bawiąc się na występie znakomitego kabaretu. Ten, kto był w sobotę 23 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej i śmiał się do łez z żartów Kabaretu Moralnego Niepokoju na pewno Wam to potwierdzi. Rewelacyjne skecze wprowadziły widzów w niezwykle radosny nastrój więc o udany wieczór już się nie trzeba było martwić.

W programie zatytułowanym „100 procent” pod lupę zostały wzięte sytuacje z życia codziennego i relacje międzyludzkie, czyli to co bawi najbardziej. Szczególnie głośne salwy śmiechu wybuchały podczas skeczu parodiującego teleturniej „Jeden z dziesięciu” oraz zagranym na bis radiowym słuchowisku. Było zatem dużo nowości, ale kabaret przypomniał nam również swoje starsze prezentacje.

Przed publicznością zaprezentowali się: Mikołaj Cieślak, Przemysław Borkowski i Rafał Zbieć. Tym razem w składzie grupy zabrakło bardzo lubianego Roberta Górskiego. Na pocieszenie jednak w jednym ze skeczów widzowie mogli zobaczyć go na ekranie. Pojawił się też gość specjalny. A był nim aktor i artysta kabaretowy – Paweł Koślik. Trzeba przyznać, że wpasował się idealnie w styl i humor KMN.

Ponad półtoragodzinne spotkanie z żartami w dobrym stylu, to wspaniała sesja terapeutyczna. Jesteśmy przekonani, że widzowie wyszli bardzo zrelaksowani. Już nie możemy doczekać się kolejnego występu na Skawińskiej Scenie Kabaretowej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji -> https://www.flickr.com/photos/ckiswskawinie/albums/72177720315634976/with/53606563219

Anna Zając-Gut, źródło: CKiS, fot. Jarosław Karasiński

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *