Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ban domy 19 kopia

Przeczytano: 5623 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Poniedziałek, 4 wrz 2017, 15:21

Śmiertelny wypadek w Skawinie. Nie żyje motocyklista

Śmiertelny wypadek w Skawinie. Nie żyje motocyklista

30 sierpnia około godziny 22.00 w Skawinie na ul. Piłudskiego miał miejsce śmiertelny wypadek. Po zderzeniu czołowym z samochodem osobowym zginął motocyklista. Kierowca forda fiesty wyszedł z wypadku bez obrażeń. Motocyklistę znaleziono na trawniku, 20 metrów od miejsca zdarzenia. Chwilę po wypadku był jeszcze przytomny.

"Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia (samochody na sygnałach świetlnych i pachołki), prowadzeniu ruchu wahadłowego i udzielaniu pomocy przedmedycznej poszkodowanemu, przeprowadzeniu szybkiego badania urazowego, w czasie którego stan poszkodowanego zaczął się szybko pogarszać. Podjęto decyzję o położeniu poszkodowanego na deskę i rozpoczęciu resuscytacji. Po kilku minutach od jej rozpoczęcia przyjechał ZRM i przejął opiekę nad poszkodowanym. Podczas działań medycznych prowadzonych przy poszkodowanym motocykliście, jeden z ratowników prowadził wsparcie psychiczne kierującej samochodem osobowym. Po ok. godzinie prowadzenia resuscytacji, lekarz stwierdził zgon motocyklisty. Dokonano sorpcji płynów eksploatacyjnych z samochodu osobowego przy użyciu sorbentu. Przekazano teren akcji do zabezpieczenia Policji i zakończono działania." - czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

Źródło: Ochotnicza Straż Pożarna I w Skawinie

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (3)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: X | Dodane: , 10 wrz 2017, 23:30

Jaki motor? Ile lat miał motocyklista? Czyja wina? Troche więcej konkretów w tych artykułach !!

Autor: x | Dodane: Czwartek, 7 wrz 2017, 10:50

nie szkoda. Sami się eliminują.

Autor: Paweł Jaworski | Dodane: Środa, 6 wrz 2017, 20:14

Mieszkam 100m od miejca wypadku. Czesto wieczorami słychać jak się ścigają z bardzo dużą prędkością w tym rejonie. Czasami to się tak kończy. Szkoda chłopaka...

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

250x250

reklama2

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl