Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 5428 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Poniedziałek, 4 wrz 2017, 15:21

Śmiertelny wypadek w Skawinie. Nie żyje motocyklista

Śmiertelny wypadek w Skawinie. Nie żyje motocyklista

30 sierpnia około godziny 22.00 w Skawinie na ul. Piłudskiego miał miejsce śmiertelny wypadek. Po zderzeniu czołowym z samochodem osobowym zginął motocyklista. Kierowca forda fiesty wyszedł z wypadku bez obrażeń. Motocyklistę znaleziono na trawniku, 20 metrów od miejsca zdarzenia. Chwilę po wypadku był jeszcze przytomny.

"Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia (samochody na sygnałach świetlnych i pachołki), prowadzeniu ruchu wahadłowego i udzielaniu pomocy przedmedycznej poszkodowanemu, przeprowadzeniu szybkiego badania urazowego, w czasie którego stan poszkodowanego zaczął się szybko pogarszać. Podjęto decyzję o położeniu poszkodowanego na deskę i rozpoczęciu resuscytacji. Po kilku minutach od jej rozpoczęcia przyjechał ZRM i przejął opiekę nad poszkodowanym. Podczas działań medycznych prowadzonych przy poszkodowanym motocykliście, jeden z ratowników prowadził wsparcie psychiczne kierującej samochodem osobowym. Po ok. godzinie prowadzenia resuscytacji, lekarz stwierdził zgon motocyklisty. Dokonano sorpcji płynów eksploatacyjnych z samochodu osobowego przy użyciu sorbentu. Przekazano teren akcji do zabezpieczenia Policji i zakończono działania." - czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

Źródło: Ochotnicza Straż Pożarna I w Skawinie

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (3)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: X | Dodane: , 10 wrz 2017, 23:30

Jaki motor? Ile lat miał motocyklista? Czyja wina? Troche więcej konkretów w tych artykułach !!

Autor: x | Dodane: Czwartek, 7 wrz 2017, 10:50

nie szkoda. Sami się eliminują.

Autor: Paweł Jaworski | Dodane: Środa, 6 wrz 2017, 20:14

Mieszkam 100m od miejca wypadku. Czesto wieczorami słychać jak się ścigają z bardzo dużą prędkością w tym rejonie. Czasami to się tak kończy. Szkoda chłopaka...

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

skawina24 250x250 GIF

reklama2

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl