Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ad skawina24 1000x200

Przeczytano: 2231 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Środa, 26 wrz 2018, 15:57

Zamkną odcinek obwodnicy

Zamkną odcinek obwodnicy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uprzejmie informujemy, że od 8 października 2018 r. zostanie zamknięty odcinek obwodnicy Skawiny w rejonie skrzyżowania z ul. S. Chmielka i ul. płk. A. Hałacińskiego. Jest to II etap inwestycji.

Planowane zamknięcie:

8 października 2018 r. na około 44 dni, nastąpi zamknięcie odcinka obwodnicy Skawiny w rejonie skrzyżowania z ul. S. Chmielka i ul. płk. A. Hałacińskiego - prace polegać będą na przebudowie skrzyżowania ul. płk. A. Hałacińskiego, ul. S. Chmielka z obwodnicą Skawiny na skrzyżowanie o ruchu okrężnym (rondo) wraz z budową zatok autobusowych.

Prace te spowodują, że w ww. okresie obwodnica na tym odcinku będzie całkowicie nieprzejezdna, przy czym zostanie utrzymany dojazd do przyległych firm. Organizacja ruchu na poszczególnych etapach inwestycji będzie regulowana oznakowaniem - prosimy o uważne śledzenie wprowadzanych zmian (pierwsze prace na tym odcinku rozpoczną się już 8 października 2018 r.).

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z przedstawicielem wykonawcy inwestycji:

Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o.
Piotr Przesławski
tel.: 787 929 139

Powyższe rozwiązanie jest podyktowane obowiązującym harmonogramem inwestycji określonym przez Ministerstwo Infrastruktury oraz możliwością maksymalnej intensyfikacji prac (co pozwoli zminimalizować czas trwania uciążliwości), a jednocześnie zostało poprzedzone konsultacjami pomiędzy zarządcą drogi (gminą Skawina) a inwestorem i przyszłym zarządcą (GDDKiA), co pozwoliło wybrać optymalny wariant.

Źródło: UMiG/Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (1)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Zatroskany | Dodane: Poniedziałek, 1 paź 2018, 10:18

Dobrze, bo spowolni i upłynni to **** w tym miejscu. Słabo, bo praktycznie do Grudnia nie będzie się dało przejechać Krakowską, bo przejmie cały **** z obwodnicy - coś za coś.

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2