Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ban domy 19 kopia

Przeczytano: 207 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Piątek, 13 kwi 2018, 11:47

Wywalczyli oczyszczacze powietrza

Wywalczyli oczyszczacze powietrza

W marcu na naszym portalu zachęcaliśmy Państwa do głosowania na skawińskie przedszkola i żłobki w konkursie firmy Electrolux o nazwie „Przedszkola bez smogu”. Opłaciło się - aż 3 placówki z naszej gminy wywalczyły główną nagrodę.

Główną nagrodą w konkursie „Przedszkola bez smogu” było 25 oczyszczaczy powietrza firmy Electrolux model EAP450. Cena jednego oscyluje w granicach 1500 zł.

O nagrody te walczyło kilkaset placówek z całej Polski. Konkurs polegał na oddawaniu głosów drogą internetową na wybrane placówki. Głosować można było co godzinę w okresie od 6 marca do 30 marca. 10 kwietnia ogłoszono wyniki. Wśród 25 zwycięzców znalazły się 3 placówki z naszej gminy: Przedszkole Samorządowe nr 3 (3. miejsce z wynikiem ponad 10 tys. głosów), Przedszkole Samorządowe w Wielkich Drogach z Oddziałami Przedszkolnymi w Facimiechu (14. miejsce) oraz Katolickie Przedszkole im. Księdza Prymasa Stanisława Wyszyńskiego (15. lokata).

To kolejny sukces w konkursie internetowym podmiotów z naszej gminy. W listopadzie ubiegłego roku dzięki głosowaniu w konkursie internetowym, powstała w Jurczycach nowoczesna multimedialna świetlica Orange.

Agnieszka Poniewska

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

250x250

reklama2

Polub Nas!

reklamazksNajpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl