Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1635 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Wtorek, 25 cze 2019, 17:06

Wreszcie kończą inwestycję

Wreszcie kończą inwestycję

24 czerwca, po przekazaniu placu budowy nowemu wykonawcy tj. firmie Rejon Utrzymania i Budowy Dróg z Krakowa, rozpoczęły się prace polegające na dokończeniu inwestycji pn. ?Budowa ciągów pieszo-rowerowych i ścieżek rowerowych na terenie miasta Skawina i miejscowości Radziszów?. 

Umowa z firmą Rejon Utrzymania i Budowy Dróg z Krakowa została podpisana 18 czerwca, natomiast 24 czerwca miało miejsce przekazanie placu budowy. Wykonawca przystąpił do prac w rejonie ulic: Żwirki i Wigury, M. Kublińskiego oraz Radziszowskiej w Skawinie.

Urząd Miasta i Gminy prosi o uważne obserwowanie znaków drogowych i stosowanie się do zmian w organizacji ruchu, które będą wprowadzane w związku z wykonywaniem robót budowlanych.

Źródło: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (8)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: miro | Dodane: , 7 lip 2019, 11:24

słynny Romanie zastanów się nad zamknięciem całej radziszowskiej

Autor: Michal | Dodane: Czwartek, 4 lip 2019, 17:56

Kogoś nieźle powaliło z tym zwężeniem. Jedna z dwóch dróg wylotowych z Skawiny i korki. Na drugiej wąski most i przejazd kolejowy, który notorycznie blokuje drogę. Da się to gdzieś zgłosić?

Autor: Seba | Dodane: Poniedziałek, 1 lip 2019, 21:40

Kpina nie mogą dokończyć chodników a biorą się za zwężanie drogi władz powinna się zastanowić co robi bo takimi ****ami tylko traci wyborców a prawda jest taka ze nie mogą sb od pół roku poradzić z dokończeniem chodników

Autor: Tomek | Dodane: Poniedziałek, 1 lip 2019, 17:31

Zapraszam inteligentnego inaczej projektanta zwężenia na ul Radziszowskiej po godz.15. Czy jest dumny ze swojego dzieła?

Autor: Klon | Dodane: Poniedziałek, 1 lip 2019, 11:19

Ul. Radziszowska znajduje się w ciągi drogi powiatowej - już zamontowanie tam progów zwalniających wydawało się abstrakcją, a co dopiero to zwężenie. Oj przepali się trochę benzyny i czasu straci w codziennym oczekiwaniu na łaskawą możliwość przejazdu do i z Królewskiego miasta. Ciekawe też o ile wydłuży się czas przejazdu linią 253. A do JANA trzeba będzie zacząć jeździć przez Rzozów lub Buków albo zmienić centrum zakupowe.

Autor: Sabina | Dodane: Piątek, 28 cze 2019, 20:52

Zwężenie do jednego pasa na ul. Radziszowskiej na wysokości przedszkola... Serio??...to jakiś żart! Totalna porażka , już bez zwężenia było ciężko a teraz to totalna kpina wyjeżdżałam dziś na główną w tamtym miejscu , korek masakra .... Stałam i stałam.... . Mieszkam w tamtym miejscu i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji na stałe ! Ktoś kto to wymyślił ! Podsumowując uważam że jest to bardzo niebezpieczne ! A dodatkowo utrudni **** samochodowy ! Gdzie ulica radziszowska będzie tonęła w korku!

Autor: Adam | Dodane: Piątek, 28 cze 2019, 13:22

Kto wymyślił zwężenie ulicy do jednego pasa ****u na ul. Radziszowskiej na wysokości przedszkola. Przecież to jest wylotowa ulica ze Skawiny z dużym ****em . Będą tam non stop korki . Czy tamtędy jeździ slynny Roman na rowerze ?

Autor: Konrad | Dodane: Wtorek, 25 cze 2019, 23:49

Dawno nie widziałem równie przejrzystego planu robót. I ten woonerf...nie prościej napisać alejka miejska?

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2