Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 836 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Wtorek, 2 sty 2018, 21:44

Szkoła w Jaśkowicach najlepsza w powiecie

Szkoła w Jaśkowicach najlepsza w powiecie

We wrześniu i październiku na naszym portalu pojawiało się dużo informacji o szkołach i odblaskach. Był to efekt konkursu o nazwie „Odblaskowa szkoła”. W grudniu wręczono nagrody zwycięskim szkołom. Wśród nich znalazła się Szkoła Podstawowa w Jaśkowicach.

W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział 283 szkoły z województwa małopolskiego. Szkoła z Jaśkowic zajęła w generalnej klasyfikacji 12. miejsce, a zarazem 1. miejsce w powiecie krakowskim, zdobywając 1175 punktów. W nagrodę placówka otrzymała grawerowany dyplom, a uczniowie plecaki. Koordynatorką akcji na terenie szkoły była Barbara Lalik.

A jak uczniowie zachęcali do noszenia odblasków? Jednym z wielu sposobów była wycieczka rowerowa do Tyńca. W 2015 roku szkoła z Jaśkowic także odniosła sukces, zajmując 8. miejsce. W konkursie walczyły też inne szkoły z gminy.

Skawińskie placówki osiągają bardzo dobre wyniki w tym konkursie. W 2016 roku 3. lokatę wywalczył Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy.

W tym roku aż 3 placówki z naszej gminy, które brały udział we wcześniejszych edycjach konkursu, zrezygnowały z udziału.

tabela

Fot. UMiG/SP w Jaśkowicach

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Moneo 250x250 1

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl