Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ad skawina24 1000x200

Przeczytano: 1486 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Poniedziałek, 26 lis 2018, 20:41

Siedem tygodni i 58,7 kg na minusie

Siedem tygodni i 58,7 kg na minusie

Tyle razem schudli razem uczestnicy IV edycji prozdrowotnego programu „Wygraj siebie”. Efekty ich dotychczasowej pracy poznaliśmy podczas sobotniego półfinału. Pomiary ciała i testy sprawnościowe pokazały, że regularny ruch oraz zmiana diety robią ogromną różnicę.

„Najlepszy program prozdrowotny, ze wspaniałą atmosferą i specjalistami na najwyższym poziomie” - jak określają go sami uczestnicy, dobił do półmetka. Z biorącymi udział w pierwszym etapie spotkaliśmy się w hali sportowej CKiS, żeby przeprowadzić badania sprawnościowe, wytrzymałościowe oraz dokładne pomiary ciała i porównać je z wynikami, jakie uzyskali w eliminacjach.

Zmiana, jaka zaszła w uczestnikach, widoczna była gołym okiem. I to zanim zabrali się do skłonów, skoków, brzuszków i biegów. To, co rzucało się w oczy, to przede wszystkim energia do działania, entuzjazm i uśmiechy od ucha do ucha. Powód? Lepsze samopoczucie, nowe znajomości i niegasnąca motywacja, żeby zrobić dla siebie coś dobrego.

Jak pokazały szczegółowe pomiary przeprowadzone przez specjalistki z krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, uczestnicy programu poprawili się na każdym polu. Są silniejsi, szybsi, bardziej gibcy i wytrzymali. Utrata wagi to miły efekt uboczny siedmiu tygodni intensywnych treningów, ale warto podkreślić, że grupa zrzuciła razem prawie 60 kg.

W drugim etapie „Wygraj siebie”, oprócz treningów i porad dietetyka, zaoferujemy serię usług z oferty Camena Kosmetyka i Masaże, poradę kosmetyczki oraz fryzjera. Zapowiada się więc kompleksowa metamorfoza. Do kolejnego etapu programu przechodzą trzy osoby, lecz zwycięzcami, co zgodnie podkreślają, mogą czuć się wszyscy jego uczestnicy. Oni już wygrali siebie – zbudowali nowe, zdrowe nawyki, zmienili dietę, włączyli regularny ruch do codziennego rozkładu dnia i poczuli się zdecydowanie lepiej.

Miło nam poinformować, że w szczęśliwej trójce znalazły się:

- Katarzyna Czeluśniak

- Ewelina Bochenek

- Edyta Janus

Serdecznie gratulujemy!

Przed Paniami kolejne tygodnie intensywnej pracy. Pani Edyta liczy na „dalszą utratę kilogramów i wzmocnienie siły mięśni”, Pani Katarzyna chce „utrwalać zbudowane nawyki tak, żeby wprowadzić zdrowy tryb życia na stałe”, Pani Ewelina zagrożenie dla motywacji dostrzega w nadchodzących świętach, a w kontynuacji programu „widzi szansę, aby nie ulec słodkim pokusom”.

Trzymamy kciuki za osiągnięcie wyznaczonych celów, wielki finał już 9 stycznia 2019!

Agnieszka Radziszowska, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2