Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1950 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Środa, 5 gru 2018, 12:35

Przedłużono termin zamknięcia odcinka obwodnicy

Przedłużono termin zamknięcia odcinka obwodnicy

Wykonawca przebudowy obwodnicy Skawiny (firma Strabag) uprzejmie informuje o przedłużeniu terminu aktualnie obowiązującej tymczasowej organizacji ruchu na obwodnicy Skawiny.

Decyzję podjęto w związku z prowadzonymi pracami związanymi z budową ronda dla inwestycji „Zaprojektowanie i przebudowa istniejącej drogi klasy G do klasy GP na odcinku od km 0+000 (koniec przebudowy skrzyżowania z ul. Krakowską) do km 0+998 (dowiązanie do istniejącej drogi nr 44) skrzyżowania ulic: Hałacińskiego i ul. Stanisława Chmielka w Skawinie”. Termin wydłużono do 14 grudnia 2018.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wykonawcę do opóźnienia się przywrócenia stałej organizacji ruchu przyczyniły się warunki pogodowe (opad deszczu, ujemne temperatury również w ciągu dnia). Reżim technologiczny nie pozwolił na wykonanie wszystkich zaplanowanych prac.

Źródło: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (11)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Mateusz | Dodane: Czwartek, 20 gru 2018, 09:30

Witam można wiedzieć czy już otwarta obwodnica?

Autor: Pawlo | Dodane: Sobota, 15 gru 2018, 01:57

15 grudnia a końca nie widać.

Autor: mieszkaniec | Dodane: Poniedziałek, 10 gru 2018, 18:15

Ja natomiast zapraszam na ulicę Jagielnia, którą codziennie przejeżdżam. Zobaczycie Państwo co skawińscy urzędnicy zrobili z dotychczasowej drogi. Jest gorzej niż było!!! Niby miała być poszerzona, aby wyprowadzić **** z powstających bloków a tymczasem natworzyli wysepek, gdzie co niektórzy urządzili sobie parking przed posesją i nie można normalnie przejechać. Zamiast wybudować progi zwalniające, to obecnie jest jednostronny slalom (utrudnienie) dla wyjeżdżających w kierunku ulicy Krakowskiej. Urzędniczy idiotyzm sięga zenitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: Xyzzyx | Dodane: , 9 gru 2018, 11:44

Ogarnięty, Z tego co jest mi wiadomo to nie jest stu procentowa inwestycja gminy, jakiejś firmie z okolic budowanego ronda bardzo zależało na nim i wyłożyli kasę

Autor: ogarniety | Dodane: Sobota, 8 gru 2018, 13:04

A ja sie pytam po H...j to rondo w tym miejscu o wiele ważniejsze jest na krakowskiej wjazd na obwodnice a jezeli już jest sparaliżowana skawina to dlaczego nie buduja jednoczesnie jeżeli nie ma niezbednych pozwolen to czekamy aż bedą i budujemy jednoczesnie blokując raz wszystko!!! Paranoja jak sie w tej polsce bez sensu wszystko robi oby tylko naw****iać ludzi wiadomo musi być gorzej przez chwile zeby było lepiej ale czy nie można tego maksymalnie skrućić?!

Autor: Adam | Dodane: Czwartek, 6 gru 2018, 23:28

P a r a n o j a!!! Firma jest zaskoczona warunkami pogodowymi w grudniu, no ****a kabaret. Najlepsze jest to, że nie ma podanej daty zakończenia i pewnie będzie tak jak z chodnikiem na Radziszowkiej - wykonawcy s*******a albo będzie to trwać rok czasu hahah.. Wiem, że połowa przetargów jest ustawiona i wygrywa firma co szefem jest szwagier urzędnika, ale trochę profesjonalizmu..

Autor: Jol | Dodane: Czwartek, 6 gru 2018, 12:14

Ciekawe jaki byłby kurs u bukmachera na dotrzymanie tego terminu, 10.00???? Ja obstawiam zakończenie prac na środek stycznia ?

Autor: rzeczywistość | Dodane: Czwartek, 6 gru 2018, 10:04

A w lecie byłby komunikat: "... warunki pogodowe (brak opadu deszczu, wysokie temperatury również w ciągu nocy). Reżim technologiczny nie pozwolił ...". Śmiech na sali, ale takich Wykonawców się wyłania w przetargu i potem tak są wykonywane inwestycje w całym kraju.

Autor: Pawlo | Dodane: Czwartek, 6 gru 2018, 07:26

Nietypowy grudzień. Ujemne temperatury nawet w cuągu dnia. Przecież to było nie do przewidzenia.

Autor: Jan | Dodane: Środa, 5 gru 2018, 22:29

Pogoda w grudniu jest zazwyczaj kiepska. W cywilizowanym kraju takie prace przeprowadzaloby sie wiec w okresie wakacyjnym - z najlepsza pogoda i najmniej uciazliwym czasie dla kierowcow/firm etc.

Autor: sebix | Dodane: Środa, 5 gru 2018, 15:55

Pogoda zaskoczyła Wykonawcę? I tak tej jesieni pogoda jest sprzyjająca dla robót ziemnych. Mało deszczu, dodatnie temperatury. Aż strach pomyśleć o ile wydłużyłaby się przebudowa gdyby pogoda była podobna do tej sprzed roku, dwóch.

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Moneo 250x250 1

vesuvius

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl