Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ad skawina24 1000x200

Przeczytano: 2127 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Środa, 5 gru 2018, 12:35

Przedłużono termin zamknięcia odcinka obwodnicy

Przedłużono termin zamknięcia odcinka obwodnicy

Wykonawca przebudowy obwodnicy Skawiny (firma Strabag) uprzejmie informuje o przedłużeniu terminu aktualnie obowiązującej tymczasowej organizacji ruchu na obwodnicy Skawiny.

Decyzję podjęto w związku z prowadzonymi pracami związanymi z budową ronda dla inwestycji „Zaprojektowanie i przebudowa istniejącej drogi klasy G do klasy GP na odcinku od km 0+000 (koniec przebudowy skrzyżowania z ul. Krakowską) do km 0+998 (dowiązanie do istniejącej drogi nr 44) skrzyżowania ulic: Hałacińskiego i ul. Stanisława Chmielka w Skawinie”. Termin wydłużono do 14 grudnia 2018.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wykonawcę do opóźnienia się przywrócenia stałej organizacji ruchu przyczyniły się warunki pogodowe (opad deszczu, ujemne temperatury również w ciągu dnia). Reżim technologiczny nie pozwolił na wykonanie wszystkich zaplanowanych prac.

Źródło: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (11)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Mateusz | Dodane: Czwartek, 20 gru 2018, 09:30

Witam można wiedzieć czy już otwarta obwodnica?

Autor: Pawlo | Dodane: Sobota, 15 gru 2018, 01:57

15 grudnia a końca nie widać.

Autor: mieszkaniec | Dodane: Poniedziałek, 10 gru 2018, 18:15

Ja natomiast zapraszam na ulicę Jagielnia, którą codziennie przejeżdżam. Zobaczycie Państwo co skawińscy urzędnicy zrobili z dotychczasowej drogi. Jest gorzej niż było!!! Niby miała być poszerzona, aby wyprowadzić **** z powstających bloków a tymczasem natworzyli wysepek, gdzie co niektórzy urządzili sobie parking przed posesją i nie można normalnie przejechać. Zamiast wybudować progi zwalniające, to obecnie jest jednostronny slalom (utrudnienie) dla wyjeżdżających w kierunku ulicy Krakowskiej. Urzędniczy idiotyzm sięga zenitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: Xyzzyx | Dodane: , 9 gru 2018, 11:44

Ogarnięty, Z tego co jest mi wiadomo to nie jest stu procentowa inwestycja gminy, jakiejś firmie z okolic budowanego ronda bardzo zależało na nim i wyłożyli kasę

Autor: ogarniety | Dodane: Sobota, 8 gru 2018, 13:04

A ja sie pytam po H...j to rondo w tym miejscu o wiele ważniejsze jest na krakowskiej wjazd na obwodnice a jezeli już jest sparaliżowana skawina to dlaczego nie buduja jednoczesnie jeżeli nie ma niezbednych pozwolen to czekamy aż bedą i budujemy jednoczesnie blokując raz wszystko!!! Paranoja jak sie w tej polsce bez sensu wszystko robi oby tylko naw****iać ludzi wiadomo musi być gorzej przez chwile zeby było lepiej ale czy nie można tego maksymalnie skrućić?!

Autor: Adam | Dodane: Czwartek, 6 gru 2018, 23:28

P a r a n o j a!!! Firma jest zaskoczona warunkami pogodowymi w grudniu, no ****a kabaret. Najlepsze jest to, że nie ma podanej daty zakończenia i pewnie będzie tak jak z chodnikiem na Radziszowkiej - wykonawcy s*******a albo będzie to trwać rok czasu hahah.. Wiem, że połowa przetargów jest ustawiona i wygrywa firma co szefem jest szwagier urzędnika, ale trochę profesjonalizmu..

Autor: Jol | Dodane: Czwartek, 6 gru 2018, 12:14

Ciekawe jaki byłby kurs u bukmachera na dotrzymanie tego terminu, 10.00???? Ja obstawiam zakończenie prac na środek stycznia ?

Autor: rzeczywistość | Dodane: Czwartek, 6 gru 2018, 10:04

A w lecie byłby komunikat: "... warunki pogodowe (brak opadu deszczu, wysokie temperatury również w ciągu nocy). Reżim technologiczny nie pozwolił ...". Śmiech na sali, ale takich Wykonawców się wyłania w przetargu i potem tak są wykonywane inwestycje w całym kraju.

Autor: Pawlo | Dodane: Czwartek, 6 gru 2018, 07:26

Nietypowy grudzień. Ujemne temperatury nawet w cuągu dnia. Przecież to było nie do przewidzenia.

Autor: Jan | Dodane: Środa, 5 gru 2018, 22:29

Pogoda w grudniu jest zazwyczaj kiepska. W cywilizowanym kraju takie prace przeprowadzaloby sie wiec w okresie wakacyjnym - z najlepsza pogoda i najmniej uciazliwym czasie dla kierowcow/firm etc.

Autor: sebix | Dodane: Środa, 5 gru 2018, 15:55

Pogoda zaskoczyła Wykonawcę? I tak tej jesieni pogoda jest sprzyjająca dla robót ziemnych. Mało deszczu, dodatnie temperatury. Aż strach pomyśleć o ile wydłużyłaby się przebudowa gdyby pogoda była podobna do tej sprzed roku, dwóch.

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2