Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ad skawina24 1000x200

Przeczytano: 693 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Środa, 21 lis 2018, 15:17

Mali mistrzowie języka angielskiego

Mali mistrzowie języka angielskiego

30 października w Szkole Podstawowej w Pozowicach miała miejsce pierwsza edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla najmłodszych uczniów w gminie Skawina – 5- i 6-latków. Celem konkursu było zachęcanie i motywowanie dzieci z oddziałów przedszkolnych do nauki języka angielskiego oraz nauka poprzez zabawę.

Do udziału zgłosiły się dwuosobowe drużyny ze Szkół Podstawowych w Krzęcinie, Kopance, Polance Hallera, Wielkich Drogach, Woli Radziszowskiej i Pozowicach, które zmierzały się z językowymi wyzwaniami w czterech konkurencjach przeprowadzonych w formie prezentacji i zabawy językowej. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się znakomicie, a zwycięską drużyną okazały się uczennice z oddziału przedszkolnego w Polance Hallera: Alicja Paciorek i Dominika Ćwięka, które zdobyły tytuł Małego Mistrza Języka Angielskiego.

Wszyscy przybyli uczniowie zostali nagrodzeni wspaniałymi podarunkami ufundowanymi przez firmę HEW-POL Skawina, FIKU MIKU AND CAFE, TALBUD-A Skawina oraz Urząd Miasta i Gminy Skawina - Wydział Promocji, Współpracy, Sportu i Kultury. Ponadto, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

Konkurs uatrakcyjnił taniec zumby, w którym wzięli udział wszyscy mali zawodnicy w oczkiwaniu na werdykt Jury.

Źródło: Materiały prasowe

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2