Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 3398 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: , 7 lip 2019, 21:26

Magdalena Bogdanowicz potrzebuje pomocy

Magdalena Bogdanowicz potrzebuje pomocy

Mam na imię Magda, mam 42 lat i złośliwego raka prawego płuca w zaawansowanym stadium rozsiewu do obu płuc, zdiagnozowanego 30.04.2019 roku. Jest to nowotwór gruczołowy, bez mutacji w genie EGFR, co uniemożliwia mi podanie leków celowanych w tabletkach (na który tak bardzo liczyłam).

Nigdy nie paliłam, prowadziłam i prowadzę higieniczny tryb życia, badam się regularnie, a mimo to zachorowałam w tak młodym wieku. Tak bardzo się boję, ale walczę...

Aktualnie jestem w trakcie chemioterapii podawanej w szpitalu w Polsce. Jestem leczona wlewami dożylnymi w postaci cisplatyny, czyli związku zawierającym metal ciężki?platynę. Nic innego dostępnego w Polsce nie ma... Oprócz leczenia w szpitalu w kraju, podjęłam decyzję o zamiarze leczenia w zagranicznych centrach szpitalnych, gdzie są większe możliwości skutecznego leczenia, dostępu do badań klinicznych, które zwiększają możliwości walki z tą śmiertelną chorobą i być może wyzdrowienia. Dlatego proszę Was o pomoc, o dobrowolne wpłaty na moje konto, będę bardzo wdzięczna.

Chciałabym zdobyć pieniądze na wykonanie drugiej diagnozy w USA, która obejmuje: wizytę lekarza, badania diagnostyczne, przegląd materiałów patologicznych. Po uzyskaniu potwierdzenia rozpoznania choroby, chciałabym być poddana leczeniu w tamtejszym szpitalu.

Bardzo liczę na Państwa wsparcie. Będę wdzięczna za każdą wpłaconą złotówkę na moje konto.

Łączę pozdrowienia.

Magdalena Bogdanowicz

Źródło: skarbonka.alivia.org.pl

Darowizny na rzecz leczenia Magdaleny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Aby pomóc, kliknij TUTAJ

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (3)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Niedowiary | Dodane: Poniedziałek, 8 lip 2019, 19:23

DO "Życzymy powrotu do zdrowia"... ten, który nie odbił się od ściany polskiego szpitala, indolencji polskich lekarzy, sztywnych procedur i schematów leczenia... a przede wszystkim choroby, która paraliżuje, stawia na równe nogi całą rodzinę, bliskich lub nie pochował bliskiej osoby z powodu zaniechania i błędów lekarskich - nie zrozumie... Dziś wiem, że należy szukać alternatyw i mieć umiarkowane zaufanie do nieomylności lekarskiej...

Autor: M | Dodane: Poniedziałek, 8 lip 2019, 12:10

Jeśli jest chociaż cień nadziei iż leczenie zagranicą jest skuteczniejsze to trzeba walczyć . Dlatego nie rozumiem posta autora "Życzymy powrotu do zdrowia" ?

Autor: Życzymy powrotu do zdrowia | Dodane: Poniedziałek, 8 lip 2019, 10:11

Pani już leczy się w Polsce gdzie leczenie nowotworów działa rewelacyjnie w porównaniu ze stanami, leczenie jest darmowe, jest pakiet onkologiczny, szybka onkologia itd itp A Pani CHCE pieniądze na wykonanie DRUGIEJ DIAGNOZY w USA, która obejmuje: WIZYTĘ U LEKARZA, BADANIA DIAGNOSTYCZNE, PRZEGLĄD WYNIKÓW. ALE PRZECIEŻ TO JUŻ ZROBIŁA W POLSCE ?

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2