Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1049 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Sobota, 6 lip 2019, 14:42

Depesza ws. Valeo na szczeblu ministerialnym

Depesza ws. Valeo na szczeblu ministerialnym

Jak informuje Skawiński Alarm Smogowy, podczas spotkania minister Jadwigi Emilewicz z ministrem Bruno La Mairem przekazano oficjalną notę wystosowaną przez burmistrzów Skawiny. 

W depeszy możemy przeczytać m.in.: "Prosimy (...) o jasną deklarację, że obecne opieszałe działania spółki nie są spowodowane zmianą polityki całej grupy Valeo zmierzającej do likwidacji zakładu w Skawinie. Niestety takie niepokojące sygnały do nas docierają. Byłoby bardzo źle, gdyby do uzasadnienia tej bardzo trudnej ekonomicznie decyzji zostali wykorzystani mieszkańcy i wspólnota samorządowa gminy Skawina."

"Nota jest efektem zdecydowanej postawy kilkuset mieszkańców Skawiny, którzy 9 czerwca jasno wyrazili swoje postulaty wobec zakładu: modernizacja i kontrola! O podjęcie działań na szczeblu dyplomatycznym zabiegaliśmy w apelach do polityków i samorządowców." - czytamy w informacji SAS. 

 

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (4)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Wiedząca | Dodane: Czwartek, 18 lip 2019, 22:04

Nie wpadliście jeszcze na to, że Kurlit ma najnormalniej na świecie parcie na szkło i chce się lansować w mediach za wszelką cenę? Nie pomogło bieganie w kalesonach po rynku w czasie kampanii wyborczej, to straszy ludzi apokalipsą, zagładą i drugim Czernobylem. Zawsze znajdą się jakieś osoby, które uwierzą, bo ludzie wierzą w wiele rzeczy: od zielonych ludzików po Wielkiego Brata. Facet robi wokół siebie szum kosztem niedoinformowanej gawiedzi, która ma radość, bo może sobie pobiegać w przebraniu z bębnem po mieście. Taka lokalna atrakcja w ramach Dni Skawiny. Gawiedź się dobrze bawi, gość udziela wywiadów i jest na świeczniku. Wszyscy się cieszą. Robią foteczki i pomiary miernikami od majfendów z Aliexpress. I tak jak napisał Wiedzący: "Valeo i tak ma was w d**** Możecie sobie strajkować i na poziomie boskim. G**** zdziałacie" a jak doprowadzicie, do zamknięcia któregoś z zakładów reszta miasta Was zlinczuje. I wtedy będziecie zmuszeni oddychać "świeżym powietrzem", pasąc krowy w Bieszczadach.

Autor: Wiedzący | Dodane: Wtorek, 9 lip 2019, 16:17

Valeo i tak ma was w d**** Możecie sobie strajkować i na poziomie boskim. G**** zdziałacie, tam takie pieniądze wchodzą w grę, że ten Rzepnik to by 100 razy zburzył i odbudował. Wiec nic z tego nie będzie. Trza było domów nie budować gdzie śmierdzi tylko tam gdzie normalni ludzie budują. Ale... gdzie indziej działki droższe, na Rzepniku tanie bo wali... to teraz macie. Tanie i śmierdzące.

Autor: Ja | Dodane: Wtorek, 9 lip 2019, 11:01

A może mi ktoś z SAS powiedzieć czemu największy smród i zadymienie jest w okresie grzewczym na Torowej zbieg okoliczności. Czemu działacze SAS nie zajmą się analizą tego czym palą ludzie tam mieszkający. No chyba że chodzi o rozgłos medialny bo lepiej wygląda jak się walczy z korporacją niż ze zwykłym Kowalskim

Autor: elwis | Dodane: , 7 lip 2019, 22:23

albo filtry i kontrola albo do widzenia. Inny zakład przyjdzie na to miejsce

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2