Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1137 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Czwartek, 11 lip 2019, 22:48

80 wykroczeń, 9 dowodów zatrzymanych

80 wykroczeń, 9 dowodów zatrzymanych

9 lipca policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, w ramach ogólnopolskich działań kontrolno-prewencyjnych, na drogach powiatu krakowskiego, przeprowadzili akcję "Kaskadowy pomiar prędkości". Jej głównym celem było egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i dbanie o bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

W ramach całodniowych działań policjanci dokonali ponad 100 kontroli pojazdów, ujawniając przy tym 80 wykroczeń, związanych głównie z przekroczeniem dozwolonej prędkości. Dodatkowo funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu, który przekroczył prędkość o 50 km/h w terenie zabudowanym. Ponadto zatrzymali 9 dowodów rejestracyjnych, w związku ze złym stanem technicznym kontrolowanych samochodów.

Okazało się również, że jedna osoba kierowała pojazdem w stanie po użyciu alkoholu. Wobec osób, które dopuściły się wymienionych naruszeń, policjanci najczęściej nakładali mandaty karne.

Źródło: KPP w Krakowie

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (1)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Czytelnik | Dodane: Piątek, 30 sie 2019, 20:43

W tym samym czasie jeden policjant mógłby ukarać kilkudziesięciu rowerzystów łamiących przepisy ****u drogowego. Jak co roku po sezonie będą na ten temat artykuły ja to źle jeżdżą.

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2