Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 2890 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Sobota, 5 paź 2019, 15:32

38-latek ze Skawiny uciekał przed policją

38-latek ze Skawiny uciekał przed policją

Policjanci z powiatu krakowskiego zatrzymali 38-latka, który, chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej, podjął ucieczkę. Mężczyzna miał przy sobie ponad 100 gramów marihuany i 115 gramów proszku o cechach ekstazy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

29 września policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Krakowie pełnili służbę na terenie Skawiny. Podczas patrolu zwrócili uwagę na mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi osoby, która według informacji może posiadać znaczne ilości narkotyków.

Kiedy policjanci ruszyli w jego stronę, mężczyzna zaczął się powoli wycofywać w pobliskie zarośla, po czym gwałtownie przyspieszył, a następnie rzucił się do ucieczki, nie reagując na polecenia wydawane przez funkcjonariuszy i okrzyki "stój policja". Mundurowi udali się za nim w pościg i po krótkim czasie zatrzymali go.

Mężczyzna twierdził, że uciekał, bo przestraszył się policji. Szybko okazało się, jaki był powód lęku, gdyż podczas przeszukania policjanci znaleźli przy nim znaczne ilości narkotyków. W jego plecaku policjanci natrafili na przeszło 100 gramów marihuany i 115 gramów proszku o cechach ecstazy, zapakowane w duże hermetycznie worki.

Mężczyzną tym okazał się 38-latek ze Skawiny, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Odpowie teraz za posiadanie znacznych ilości środków odurzających (art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii), za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Krakowie

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (1)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Oklop | Dodane: Sobota, 5 paź 2019, 20:13

Ciekawe który to cym... bał. Skad był ??

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze