Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ban domy 19 kopia

Przeczytano: 783 | Kategoria: Sport

Data dodania: Poniedziałek, 24 lip 2017, 15:57

"Pokonaj focha" - V edycja - trwają zapisy

Klub Sportowy „Optima” oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie serdecznie zapraszają 17 września na V jubileuszową edycję imprezy sportowo-rekreacyjnej „POKONAJ FOCHA”. W wyścigach biegowych, rolkowych i rowerowych odbywających się na terenie SOG mogą wziąć udział zarówno amatorzy i zawodowcy.

- Zapraszamy zarówno dzieci, dorosłych, jak i całe rodziny do spędzenia aktywnej niedzieli, biorąc udział w wyścigach biegowych oraz rolkowych i rowerowych - mówi prezes KS „Optima” Piotr Przywara. Jak co roku, na uczestników zawodów czeka pakiet startowy wraz z upominkami i pamiątkową, specjalistyczną koszulką firmy Craft. Na mecie poszczególnych wyścigów każdy z uczestników otrzyma okolicznościowy medal. Trzech najlepszych zawodników w każdej dyscyplinie sportowej, w swojej kategorii wiekowej otrzyma puchar.

Trójbojowcy biorący udział w Fochatlonie (bieg 5 km, rower 10 km, rolki 10 km) za miejsca I-VI w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają bony upominkowe na sprzęt sportowy o łącznej wartości 2400 zł. Ponadto wśród wszystkich uczestników rozlosujemy wiele cennych nagród m.in. trzy rowery górskie.

Zapisy: KLIKNIJ TUTAJ.

- Informujemy, że do 30 lipca 2017 r. obowiązują niższe stawki za opłatę startową, więc nie zwlekajcie i zapiszcie się już dziś - zachęca Piotr Przywara.

Szczegółowe informacje w regulaminie: www.optimasport.pl/regulamin oraz na stronie www: www.optimasport.pl.

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina

Źródło: KS Optima

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

250x250

reklama2

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl