Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ban domy 19 kopia

Przeczytano: 594 | Kategoria: Sport

Data dodania: Czwartek, 9 lis 2017, 15:42

"Jedynka" w gronie sześciu najlepszych drużyn Małopolski

7 listopada, w Krzeszowicach odbył się wojewódzki półfinał w halowej piłce nożnej dziewcząt, w ramach „Igrzysk Dzieci”, w którym rywalizowały mistrzynie powiatów: krakowskiego, bocheńskiego, wielickiego i proszowickiego. Powiat Krakowski reprezentowały dziewczęta z SP nr 1 w Skawinie.

Turniej był niezwykle emocjonujący, a jego poziom wyrównany, dlatego też do ostatniego meczu trwała zacięta walka o zwycięstwo. Po dwóch remisach i jednej wygranej prawo udziału w finale wojewódzkim wywalczyła drużyna SP1 Skawina w składzie: Joanna Żylińska, Erika Stankowska, Milena Łukasik, Katarzyna Piekarska, Julia Hawro, Maria Marcinowska, Rozalia Piszczek i Natalia Rak (wcześniej dziewczęta zwyciężyły w etapie gminnym i powiatowym). Opiekunem drużyny jest Joanna Roszkowska.

We wszystkich trzech wygranych etapach dziewczęta z „Jedynki” pokazały na boisku ambicję, wolę walki, determinację, ale przede wszystkim grę w duchu zasady „fair play”. Finał wojewódzki odbędzie się 22 listopada 2017 r. w Nowym Sączu. Trzymamy kciuki!

Źródło: SP1

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

250x250

reklama2

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl