Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ban domy 19 kopia

Przeczytano: 726 | Kategoria: Sport

Data dodania: Czwartek, 2 lis 2017, 16:42

Znamy zwyciężczynie Forumiady Siatkarskiej 2017

Znamy zwyciężczynie Forumiady Siatkarskiej 2017

W sobotę, 28 października, w hali sportowej przy LO i SP2 w Skawinie, odbył się kolejny turniej w piłce siatkowej dziewcząt „Forumiada Siatkarska 2017”. Podobnie jak w poprzednich latach, rywalizowały ze sobą zgłoszone drużyny w kategoriach wiekowych szkół gimnazjalnych i średnich.

Turniej zorganizowało Stowarzyszenie FORUM Mieszkańców Miasta i Gminy - Skawina, a przygotowali i przeprowadzili go: Marek Fugiel, Paweł Kowal, Tomasz Zdunek i Sławomira Żurek. Wielkie podziękowania organizatorzy kierują do niezawodnych wolontariuszy: Klaudii Gonkiewicz, Karoliny Białota, Juli Ciejka oraz Natalii Strojek i Temidy Kowal. Za pomoc organizatorzy dziękują również Pani Agnieszce Kierzkowskiej.

Wszyscy zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali piękne puchary oraz pakiety przygotowane przez Urząd Miasta i Gminy w Skawinie, a pozostałym zespołom które uplasowały się na podium wręczono pamiątkowe medale. W kategorii „Gimnazjum” zwyciężyły dziewczyny z Gimnazjum nr 1. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum z Radziszowa, a trzecie miejsce przypadło zawodniczkom z Piasta. Kategorię Liceum wygrały zawodniczki z Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Siostry Faustyny z Krakowa pokonując dziewczyny z Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie, które obiecują rewanż na turnieju za rok.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy ponownie za rok.

Marek Fugiel, źródło: Forum

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

250x250

reklama2

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl