Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ban domy 19 kopia

Przeczytano: 597 | Kategoria: Sport

Data dodania: , 22 paź 2017, 12:51

Zielone "Jedyneczki" mistrzyniami

Zielone

Zielone "Jedyneczki" mistrzyniami Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt, który odbył się 19 października w Hali Widowiskowo Sportowej w Skawinie. W pokonanym polu pozostawiły piłkarskie teamy z SP-2 i Wielkich Dróg. Turniej zorganizowało Centrum Kultury i Sportu w ramach Igrzysk Dzieci SZS.

Jedno zwycięstwo i jeden remis dały w końcowym podsumowaniu tytuł Mistrza Gminy a tym samym prawo gry w rozgrywkach powiatowych, dziewczętom ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawinie. W pierwszym meczu „zielone” (SP-1) całkowicie zdominowały reprezentację Wielkich Dróg, wygrywając z nimi siedem do zera. W drugim meczu grupowym, „czerwone” (SP-2) pokonały team przyjezdnych „zaledwie” sześć do zera… Jak się później okazało, tenże wynik zadecydował o końcowej wygranej rywalek z "Jedynki", po remisie, jaki odgwizdał sędzia w ostatnim spotkaniu, pomiędzy SP-1 i SP-2.

Obie skawińskie teamy przewyższały swoimi umiejętnościami dziewczęta z Wielkich Dróg, ale mimo wysokich przegranych reprezentacja ta zapracowała na szczególne wyróżnienie za ambicję i wolę walki grających oraz postawę golkiperki, która wielokrotnie ratowała swój zespół w trudnych sytuacjach podbramkowych (!). Wszystkim zawodniczkom dziękujemy za postawę fair play.

Jak zawsze prowadziliśmy statystyki na najlepszego snajpera zawodów, którym została Joanna Żylińska (SP-1), strzelając rywalkom w dwóch meczach, pięć goli. Za swoją skuteczność strzelecką otrzymała statuetkę i dyplom. Natomiast zespoły poza dyplomami, nagrodzono pucharami, które z pewnością będą im przypominały o dzisiejszych pojedynkach.

Więcej informacji i zdjęć TUTAJ.

Barbara Brodzińska i Tomasz Kutek, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

250x250

reklama2

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl