Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1041 | Kategoria: Sport

Data dodania: Środa, 12 cze 2019, 17:01

Wiślanie ze spadkiem, Skawinka z awansem

Wiślanie ze spadkiem, Skawinka z awansem

Wiślanie Jaśkowice, najwyżej notowany zespół z gminy Skawina spadł z III do IV ligi. Skawinka natomiast awansowała z ligi okręgowej do IV. To oznacza, że w przyszłym sezonie czekają nas interesujące derby gminy. Skawinianie awans świętowali na rynku.

Jaśkowiczanie ostatecznie zajęli 16. miejsce w tabeli. Do pozostanie w lidze zabrało im trzech punktów. Skawinka wygrała ligę z 61 punktami na koncie. Również w lidze okręgowej grała druga drużyna Wiślan. Na koniec sezonu uplasowała się na dziewiątej pozycji.

Do zakończenia zmagań w klasie A została jeszcze jedna kolejka. Iskra Krzęcin, na razie, plasuje się na czwartej lokacie, natomiast Cedronka Wola Radziszowska zaraz za Iskrą. Cedronka ma jeszcze jednak przed sobą zaległy jeden mecz. Radziszowianka II z 20 punktami jest sklasyfikowana na 13., przedostatniej pozycji.

Rozgrywek nie zakończyła również klasa B. Rzozovia zajmuje tam drugie miejsce. Plasuje się zaraz przed trzecią Borkowianką. Szósty jest Trzebol Wielkie Drogi, siódmy Piast, a zaraz za zespołem ze Skawiny plasuje się Pozowianka.

fot. Facebook

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2