Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 689 | Kategoria: Sport

Data dodania: Czwartek, 20 cze 2019, 17:06

Uczcili pamięć wybitnego trenera

Uczcili pamięć wybitnego trenera

16 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS w Skawinie już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego, aby uczcić pamięć wybitnego skawińskiego trenera - Sylwestra Guzika.

Organizatorem tego wydarzenia od początku jest Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, z którym trener Guzik był związany długie lata. Do VIII edycji Memoriału przystąpiła młodzież w czterech kategoriach wiekowych: skrzat, żak, młodzik i kadet, natomiast tuż po godzinie 13 rozpoczął się turniej OPEN. Uroczystego otwarcia spotkania, jak co roku, dokonał syn trenera - Jacek Guzik, któremu towarzyszyła córka Natalia.

W tym roku w kategoriach młodzieżowych zgromadziliśmy 73 adeptów tenisa stołowego, natomiast turniej OPEN gościł 46 uczestników. Każdy z nich otrzymał pakiet startowy. Dla najlepszych czterech zawodników z każdej kategorii na koniec turnieju czekały nagrody rzeczowe oraz wyróżnienia w postaci dyplomów i medali. Wręczania nagród dokonali osobiście członkowie rodziny Pana Sylwestra - syn Jacek i wnuczka Natalia Guzik, przedstawiciele CKiS, Tomasz Kutek- Kierownik Działu Sportu i Iwona Najder P.O. Zastępca Dyrektora ds. Organizacji Imprez oraz trenerki sekcji CKiS Skawina - Kamila Kajniak i Beata Mlicka. Po uroczystym wręczaniu nagród dla pozostałych dzielnych tenisistów przygotowano losowanie drobnych upominków.

Puchar przechodni wrócił do nas z Nowego Targu, ubiegłoroczny zwycięzca Tomasz Klag z przykrością musiał się z nim pożegnać. Zacięta walka, szybkość, zwinność, a także stalowe nerwy zawodników spowodowały, że ostatni mecz był na miarę mistrzów. W finale Wojciech Bogacz pokonał Adriana Piegza. Ostatnie miejsce na podium przypadło Adamowi Gduli. Czwarte miejsce z kolei zdobył Damian Zakrzyński. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką turnieju OPEN była Ilona Sztwiertnia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przybycie! Już dzisiaj zapraszamy za rok na kolejną, dziewiątą edycję! Do zobaczenia!

Więcej informacji TUTAJ

Magdalena Pobożniak, Martyna Florek, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2