Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ban domy 19 kopia

Przeczytano: 1224 | Kategoria: Sport

Data dodania: Środa, 31 maj 2017, 16:28

Turniej Trójek Piłkarskich

Turniej Trójek Piłkarskich

Przełącz się na freestyle - zachęcają organizatorzy NPA Skawina Street Style 2017: Miejskie Towarzystwo Sportowe "Piast" Skawina, Polish Freestyle Football Association i NPA Skawina. Impreza pod hasłem "Dzień Dziecka na Sportowo - Piłka na Rynku w Skawinie" odbędzie się na płycie skawińskiego rynku w dniach 3-4 czerwca, a w jej ramach rozegrane zostaną Turnieje Trójek Piłkarskich w formule Street Style oraz - już po raz czwarty w naszym mieście - Puchar Polski Freestyle Football.

- W tym roku zagramy na rynku już po raz piąty, więc będziemy świętować mały jubileusz. Tak naprawdę naszym największym marzeniem w stosunku do tegorocznej edycji jest to, by wreszcie słońce świeciło nam przez pełne dwa dni, czego jeszcze nie doświadczyliśmy - z uśmiechem mówi Marcin Kuflowski, dyrektor sportowy MTS Piast Skawina i pomysłodawca imprezy, dodając, że zaproszenie jest aktualne nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych.

W ramach Turniejów Trójek Piłkarskich rywalizacja będzie się odbywać w sześciu kategoriach wiekowych, zagrają dzieci, od najmłodszych skrzatów, aż po trampkarzy, ale rywalizować będą też zawodnicy w kategorii open, powyżej 16 roku życia. Niedziela upłynie z kolei pod znakiem walki o Puchar Polski Freestyle Football. - W każdej z kategorii możemy przyjąć jeszcze po 3-4 zespoły, więc zapisy będą otwarte niemal do ostatniej chwili - zachęcamy zatem do nieco innej zabawy w futbol niż ta na normalnym, dużym boisku - informuje Marcin Kuflowski.

- To już nasza kolejna wspólna przygoda ze Skawiną. Jestem przekonany, że znowu na starcie stanie niemal cała krajowa czołówka, a że nasi freestylerzy należą do najlepszych na świecie, możemy mówić wręcz o światowej czołówce - zachęca Tomasz Lebiocki, jeden z sędziów, a zarazem prezes Polish Freestyle Football Association (PFFA). A na potwierdzenie jego słów do udziału w zawodach zachęca mistrz świata, Szymon Skalski, nawołując, by przełączyć się na Freestyle.

A co czeka na tych, którzy pojawią się na skawińskim rynku w ostatni weekend maja, oprócz typowo sportowej rozrywki? Organizatorzy zapowiadają, że będzie mnóstwo gier, zabaw i konkursów - wszystkie z nagrodami, loteria fantowa, w której każdy los wygrywa, licytacja cennych pamiątek sportowych, dmuchane atrakcje, eurobungy. Jednym słowem - będzie się działo. Kto nie będzie mógł być na rynku - może obejrzeć relację LIVE na kanale www.PiastSkawina.pl/tv

Inf. prasowa

DZIEŃ DZIECKA plakat NPA

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

250x250

reklama2

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl