Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ad skawina24 1000x200

Przeczytano: 1571 | Kategoria: Sport

Data dodania: Poniedziałek, 17 lis 2014, 16:55

Skawinka powiększyła przewagę, Wisła II lepsza od Radziszowianki

Skawinka powiększyła przewagę, Wisła II lepsza od Radziszowianki

W weekend odbyły się dwa istotne spotkania dla drużyn naszej gminy. Skawinka Skawina rozegrała zaległy wyjazdowy mecz Ligi Okręgowej z Kaszowianką Kaszów, natomiast Radziszowianka w PP podejmowała na własnym boisku silnego przeciwnika, Wisłę II Kraków.

Mecz piłkarzy ze Skawiny pierwotnie miał odbyć się 9 listopada, jednak na rozegranie spotkania nie pozwolił fatalny stan murawy. Ostatecznie mecz miał miejsce 16 listopada na obiekcie w Wołowicach. Skawinka pewnie zwyciężyła 3:0 i lideruje tabeli z ośmioma punktami przewagi nad zespołem Prokocim Kraków. Tak samo jak krakowianie, 23 punkty na koncie ma trzecia Kaszowianka oraz czwarty Sokół Kocmyrzów Baranówka.

Zawodnicy z Radziszowa swój mecz rozegrali 15 listopada i niestety nie poradzili sobie z silnym przeciwnikiem ze stolicy województwa. Radziszowianka w 1/8 finału Pucharu Polski, grupa Małopolski ZPN - Kraków, uległa Wiśle II Kraków 3:6.

W ubiegły weekend, a dokładnie 16 listopada grała również Cedronka Wola Radziszowska, która pokonała w zaległym spotkaniu zawodników z Libertowa 1:0.

11 listopada miało odbyć się spotkanie pucharowe Skawinki z Wiślanami Jaśkowice, jednak ostatecznie zostało ono przełożone na 21 lutego godz. 11. Mecz odbędzie się na sztucznym boisku w Skotnikach.

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (2)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Skawina24 | Dodane: Poniedziałek, 17 lis 2014, 18:48

Uzupełnione - DZIĘKUJEMY! :)

Autor: CEDRONKA | Dodane: Poniedziałek, 17 lis 2014, 17:23

Cedronka grala zaległy mecz z Libertowem i wygrała 1:0 :)

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2