Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ad skawina24 1000x200

Przeczytano: 884 | Kategoria: Sport

Data dodania: Środa, 20 lut 2019, 19:18

Podwójny sukces uczniów ZSTE

Podwójny sukces uczniów ZSTE

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego „Licealiada Młodzieży Szkolnej 2018/2019” wywalczyła męska drużyna skawińskiego Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych trenowana przez Łukasza Krupnika. Ten skład ma zdecydowanie więcej sukcesów na koncie - zapamiętajmy te nazwiska!

Drużyna w składzie: Dominik Bobek, Jakub Kościelny, Aleksander Kowalczyk, Tomasz Kozik, Patryk Lalik, Kamil Maj, Szymon Nalepka, Kacper Prusak, Maksymilian Racułt, Dawid Ślęczka, Dominik Tracz i Daniel Wyzgał - trenuje pod okiem Łukasza Krupnika.

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego odbyły się 8 lutego 2019 r. w Krzeszowicach. Nasi Mistrzowie wywalczyli również I miejsce w Finale Rejonu (Półfinale) Licealiady, która odbyła się tydzień później, 15 lutego w Bochni. Jej organizatorem był Małopolski Związek Sportowy, a to dało drużynie awans do Mistrzostw Województwa Małopolskiego, które przed nami - odbędą się 6 marca w Łącku.

Ściskamy za Was mocno kciuki, życzymy najlepszej dyspozycji 6 marca i wiary w sukces - z takim nastawieniem Panowie wyjdźcie na parkiet!

Źródło: ZSTE w Skawinie

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2