Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ban domy 19 kopia

Przeczytano: 221 | Kategoria: Sport

Data dodania: Sobota, 17 mar 2018, 23:05

Pierwszy turniej Pucharu Żubrów 2018 za nami

Pierwszy turniej Pucharu Żubrów 2018 za nami

W sobotę, 10 marca, w Skawinie odbył się pierwszy z cyklu czterech turniejów szermierczych dla dzieci z cyklu „Puchar Żubrów 2018”. Następne turnieje odbędą się 14 kwietnia w Krzeszowicach, 5 maja w Raciborowicach oraz turniej finałowy - 24 czerwca w Niepołomicach. 

W zawodach wzięło udział 178 zawodników z całego kraju oraz zawodnicy ze Słowacji. Dzieci walczyły w 4 kategoriach wiekowych:

Młodzik 2004-2005

Młodzicy:

RZYCZNIAK Wojciech (PIAST GLIWICE)
MADURA Dawid (PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC)
CHRZANOWSKI Jakub (UKS TRÓJKA RADLIN)
KUREK Jakub (UKS TRÓJKA RADLIN)
OLEJNICZAK Kamil (PIAST GLIWICE)
MUCHA Maciej (PIAST GLIWICE)
SZÓSTEK Jakub (UKS TRÓJKA RADLIN)
GAŁECKI Jakub (UKS PIAST LEGNICA)

Młodziczki:

JAROSZEK Emilia (PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
OSADNIK Maja (UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.)
WITA Patrycja (UKS TRÓJKA RADLIN)
ŚRODA Zuzanna (UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO)
BOGACZ Pola (PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
DANEK Łucja (KKS KRAKÓW)
PAZGAN Dominika (MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW)
ŚLĘZAK Katarzyna (UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.)

Dzieci 2006-2007

Dzieci - chłopcy:

WOJCIECHOWSKI Szymon (KS ZAWISZA CZARNY)
WODNIAK Szymon (SKS GRASS-HOPPER KALWARIA)
ADAMCZYK Mikołaj (KS SZPADA WADOWICE)
LEWANDOWSKI Igor (UKS TRÓJKA RADLIN)
WIKTOR Stanisław (PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC)
HUWER Tymoteusz (UKS TRÓJKA RADLIN)
KUROWSKI Błażej (PIAST GLIWICE)
WÓJTOWICZ Szymon (BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE)

Dzieci - dziewczęta:

PORWOŁ Liliana (UKS TRÓJKA RADLIN)
REIL Kaja (UKS TRÓJKA RADLIN)
HALEMBA Antonina (UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.)
JĘDRZEJEC Wiktoria (PIAST GLIWICE)
DAWIDOWICZ Anna (UKS MDK OLIMP LUBIN)
RIEDL Maria (SNINA)
OSTROWSKA Paulina (PIAST GLIWICE)
SKORCZYŃSKA Antonia (KS SZPADA WADOWICE)

Zuchy 2008-2009

Zuchy - chłopcy:

WŁODARCZYK Piotr (KS SZPADA WADOWICE)
CUDEK Tomasz (UKS KOSYNIER GLIWICE)
KACZMARCZYK Jeremi (BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE)
SŁAWIŃSKI Łukasz (BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE)
ŁAGAN Mieszko (UKS TOPÓR KRZESZOWICE)
BULANDRA Stanisław (UKS KUKUŁKI KATOWICE)
RONER Michał (UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.)
PINALOV Sergii (KKS KRAKÓW)

Zuchy - dziewczęta:

JANECZEK Oliwia (MUSZKIETER GLIWICE)
DROZDOWSKA Hanna (PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC)
SZCZUROWSKA Maria (UKS KOSYNIER GLIWICE)
SIERGIEJ Zofia (WKS KOLEJARZ WROCŁAW)
ŁABUDA Hanna (PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC)
CISZCZOŃ Maria (PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC)
SADOWSKA Amelia (BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE)
ERTANOWSKA Joanna (PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC)

Skrzaty 2010-2011

Skrzaty - chłopcy:

BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan (ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA)
WŁODARCZYK Paweł (SZPADA WADOWICE)
KOPER Szymon (AZS AWF WROCŁAW)
KOTEWICZ Ignacy (UKS VICTORIA GAJ)
SCHAB Maciej (SOKÓŁ MIELEC)
STOLAREK Oliwier (KS ZAWISZA CZARNY)
KICA Aleksander (CRACOVIA)
OSTROWSKI Iwo (KKS KRAKÓW)

Skrzaty - dziewczęta:

DOLECKA Kamila (UKS TRÓJKA RADLIN)
SZEWCZYK Alicja (AZS AWF WROCŁAW)
KANIA Justyna (AZS AWF KRAKÓW)
HEBDOWSKA Agata (UKS TRÓJKA RADLIN)
BUDNIK Magdalena (UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.)
SZYDŁOWSKA Maria (PIAST GLIWICE)
ALEKSANDER Jagoda (MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW)
ODRZYWOLSKA Agnieszka (UKS TOPÓR KRZESZOWICE)
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Źródło: PKS „Milenium” Skawina

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

250x250

reklama2

Polub Nas!

reklamazks



Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl