Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 843 | Kategoria: Sport

Data dodania: Poniedziałek, 29 lip 2019, 21:38

Dominacja zawodników Skimka Say Sport

Dominacja zawodników Skimka Say Sport

Dwa tygodnie temu odbyły się Mistrzostwa Świata World Roller Games w Barcelonie w konkurencji Inline Alpine czyli wrotkarstwo alpejskie. Trzech zawodników klubu Skimka Say Sport reprezentowało Polskę. Później nasi zawodnicy walczyli na Słowacji.

Objawieniem okazał się Michał Styrylski, który zajął w slalomie równoległym 4. miejsce, w zawodach drużynowych 6. miejsce, a w kombinacji (slalom i slalom gigant) 10. Są to najlepsze wyniki, jakie osiągnął do tej pory polski zawodnik na zawodach tej rangi.

28 lipca odbyły się Otwarte Mistrzostwa Słowacji, w których Michał potwierdził swoja dominację, zwyciężając w kategorii Open oraz uzyskując najlepszy czas zawodów. Otrzymał również okazały Puchar ufundowany przez Kesely Team. To, co zaprezentowali nasi zawodnicy na zawodach, przeszło najśmielsze oczekiwania. Na 10 startujących zdobyli:

- 6 złotych medali - Gabriela Zawisza, Brajan Goryl, Martyna Wilk, Dariusz Kamecki, Joanna Trenpeter Maksym oraz Michał Styrylski.
- 3 brązowe medale - Michał Dyduch, Marta Dyduch oraz Michał Bąk.
- Najmniej lubiane 4. miejsce zajęła Susie Maksym.

Mamy nadzieję, że te sukcesy powtórzą na Mistrzostwach Europy w Villablino (Hiszpania), które odbędą się w połowie sierpnia. Trzymamy kciuki!

Źródło: Skimka Say Sport

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2