Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 721 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Wtorek, 22 paź 2019, 05:53

"Brandysowe róże" przywitały pasażerów

W piątek 18 października w Pałacyku "Sokół" gościliśmy uczestników wycieczki śladami św. Jana Pawła II, popularnie zwanej "Pociągiem Papieskim". Skawina to od kilku lat jeden z przystanków na trasie tego wydarzenia, a CKiS jest stałym partnerem dla Ośrodka Edukacji Obywatelskiej Centrum Młodzieży im. Dra Henryka Jordana, organizatora projektu.

Tym razem gościliśmy mieszkańców I Dzielnicy Krakowa, dla których specjalny program artystyczny przygotował zespół Brandysowe Róże ze Stowarzyszenia Seniorów i Juniorów Królewskiej Wioski Wielkie Drogi, według scenariusza pomysłodawczyni i liderki grupy - pani Zuzanny Wędzichy. Skecze przeplatały się z piosenkami, scenki taneczne z poetyckimi, a wszystko okraszone kolorowymi kostiumami i pomysłową charakteryzacją, więc jest oczywistym, że Brandysowe Róże oczarowały publiczność. Był śmiech, wspólne śpiewanie, a nawet - statystowanie w spektaklu. Jak zawsze czas nam upłynął za szybko i trzeba się było pożegnać... Do zobaczenia za rok!

Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 - Elżbiety Gutierrez za nieocenioną pomoc logistyczną i użyczenie parkingu szkolnego dla autokarów z uczestnikami wycieczki.

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS, fot. Jarosław Karasiński

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze