Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ban domy 19 kopia

Przeczytano: 239 | Kategoria: Kultura

Data dodania: , 29 kwi 2018, 16:27

Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza

Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza

...odbędzie się 14 maja o godzinie 17.30 w sali teatralnej Pałacyku "Sokół", a wszystko w ramach spotkania z cyklem "Teatr Dzieciom". Najmłodszych widzów zapraszamy na spektakl w wykonaniu znanego nam już "Teatru O Rety".

Zobaczymy przedstawienie oparte na wierszach Juliana Tuwima, wśród których znajdą się między innymi "Pan Maluśkiewicz", "Murzynek Bambo”, "Pan Hilary” czy „Lokomotywa” oraz wierszyki o różnych czworonogich i pierzastych mieszkańcach "Zoo" autorstwa Jana Brzechwy.

Wraz z Panem Maluśkiewiczem dzieci poznają mieszkańców Afryki i ich niezwykłe cechy. Motylim samolotem dotrą nad morze, gdzie wspólnie z kapitanem nauczą się piosenki prawdziwego wilka morskiego. Spektakl przedstawi małym widzom otaczający świat w sposób dowcipny i niebanalny. Bogaty zestaw rekwizytów i nieszablonowe ich wykorzystanie pozwoli ciągle zaskoczyć widza. Wykorzystane w spektaklu motywy muzyczne kołysanki, opery, muzyki etnicznej, filmowej czy odgłosów przyrody podkreślą zmieniającą się poetykę przedstawienia.

Spektakl niewątpliwie zauroczy młodego widza, bo gwarancj udzieli nam sam Teatr O Rety, który przed naszymi najmłodszymi Widzami z ogromnym sukcesem zaprezentował już trzy przedstawienia: "O Królewnie Marysi i Lodowej Górze", "Bajkę o Gajowym Chrobotku" i opowieść o "Królu Maciusiu".

Zatem zapraszamy na "Wielką Wyprawę Pana Maluśkiewicza" w drugi poniedziałek miesiąca, tj. 14 maja o godzinie 17.30.

Bilety do nabycia w kasach CKiS oraz na godzinę przed spektaklem.

Czas trwania spektaklu: ok. 45 min

Marta Tyrpa, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

reklama2

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl