Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 581 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Poniedziałek, 15 kwi 2019, 15:06

Sto lat, Kabarecie!

Sto lat, Kabarecie!

Pamiętacie jak to było mieć 15 lat? Taki właśnie jest jubileuszowy program Kabaretu Skeczów Męczących, który mieliśmy okazję zobaczyć w kwietniowy niedzielny wieczór ? pełen radości, entuzjazmu i lekkości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał spektakl, na którym skawińska publiczność raz po raz wybuchała szczerym i niepohamowanym śmiechem.

Przez 15 lat kielecki Kabaret Skeczów Męczących, wciąż zachwycający błyskotliwymi reakcjami na bieżące wydarzenia z Polski i ze świata, podbił serca widzów charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Tak było i tym razem, w skawińskiej hali CKiS. Kabaret Skeczów Męczących w składzie: Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza ani na chwilę nie zwalniając tempa, powoływał do życia doskonale znanych i uwielbianych bohaterów, stawiając ich, w premierowych skeczach, przed nowymi wyzwaniami.

To były bardzo udane urodziny! Dziękujemy za Państwa obecność, a Kabaretowi życzymy niekończących się pomysłów i kolejnych, pełnych sukcesów, lat na scenie.

Agnieszka Radziszowska, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze