Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

skawina 1000x200px 01

Przeczytano: 563 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Czwartek, 28 wrz 2017, 16:53

Spotkanie z Olgą Rudnicką

Spotkanie z Olgą Rudnicką

W sobotę 30 września 2017 r. (sobota) o godz. 16.00 w MultiCentrum (ul. J. Popiełuszki 8 / I piętro) odbędzie się spotkanie autorskie z polską pisarką Olgą Rudnicką Autorka będzie gościem Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych działającego przy Bibliotece Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie. Po spotkaniu będzie można zdobyć autograf pisarki. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Olga Rudnicka jest absolwentką Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje jako asystentka osób starszych i niepełnosprawnych w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Śremie, skąd pochodzi. Kocha jazdę konną i rytmy latynoamerykańskie i scrabble. Jej ulubionymi autorami są Joanna Chmielewska, Stephen King, Tess Gerritsen, Joe Hill i Jeffrey Deaver.

W pracy nad książką wykorzystuje wiedzę o codziennym życiu: zasłyszaną, zaobserwowaną, a także przeżytą. Do teraz opublikowała takie powieści jak: „Lilith” (2010), „Cichy wielbiciel” (2012), „Fartowny pech” (2014), „Diabli nadali” (2015), „Były sobie świnki trzy”, „Granat poproszę” (2016), „Życie na wynos” (2017). Jest również autorką cykli: Martwe Jezioro, Zacisze 13, Siostry Sucharskie.

Spotkanie realizowane jest w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki i dofinansowane ze środków Instytutu Książki.

Źródło: MBP

Olga Rudnicka

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

reklama2

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl