Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ban domy 19 kopia

Przeczytano: 717 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Wtorek, 29 sie 2017, 13:10

Radziszów w dźwiękach piosenek Ewy Demarczyk

Radziszów w dźwiękach piosenek Ewy Demarczyk

Na wrześniowe niedzielne popołudnie proponujemy Państwu wieczór muzyczno-poetycki z piosenkami Ewy Demarczyk w wykonaniu Anny Kukawskiej z zespołem. Wydarzenie odbędzie się w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie.

W programie usłyszymy najbardziej znane utwory Artystki, m.in.: „Groszki i róże", "Grand Valse Brillante", "Karuzela z Madonnami", "Pocałunki", "Na moście w Avignon", "Tomaszów" i wiele, wiele innych.

Anna Kukawska (vocal) to aktorka i wokalistka Teatru Groteska oraz Teatru Plejada w Krakowie, szerszej publiczności znana m.in. z roli sierżant Emilii Drawskiej w serialu "Policjantki i Policjanci".

Towarzyszyć jej będą wyśmienici muzycy:

Bogusław Zięba (piano, akordeon) - znakomity muzyk i kompozytor, mistrz akordeonu, który zjeździł całą Polskę, Europę, Stany Zjednoczone i Chiny, koncertując z przeróżnymi zespołami. Związany m.in. z zespołem Max Klezmer Band z Krakowa.

Jędrzej Łaciak (bas) - gitarzysta basowy, absolwent Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Wraz z Kamilem Urbańskim współtworzy Interplay Jazz Duo, które uhonorowane zostało licznymi nagrodami, m.in.: Nagrodą Fryderyka, czy Grand Prix Bielskiej Zadymki Jazzowej. Uczestniczy w wielu projektach artystycznych. Cechuje go oryginalne brzmienie i bardzo osobista stylistyka wypowiedzi artystycznej. Uczestniczył w nagraniu płyty Seven Stairs to Hell Tria Marka Walarowskiego, która ukazała się w 2015 roku nakładem firmy fonograficznej DUX.

10 września 2017 (niedziela), godz. 18.00, Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie, ul. Szkolna 4

Wstęp wolny. Zapraszamy.

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

250x250

reklama2

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl