Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 908 | Kategoria: Kultura

Data dodania: , 27 sty 2019, 02:24

Powrót w zaczarowany świat dwudziestolecia międzywojennego

Powrót w zaczarowany świat dwudziestolecia międzywojennego

W ten bajek świat – świat dwudziestolecia międzywojennego – zabrała nas śpiewająca aktorka, piękna i utalentowana Julita Kożuszek-Borsuk. Od pierwszej chwili oczarowała nas wspaniałą osobowością i promiennym głosem.

Z wielkim pietyzmem i wdziękiem wprowadziła publiczność w klimat stołecznych kabaretów II Rzeczypospolitej, w których królowała niepodzielnie charyzmatyczna Hanka Ordonówna. Jej osobowość wywierała ogromny wpływ na kobiety tamtych lat, inspirując je urodą, talentem, strojem, zachowaniem. Tę prawdziwą gwiazdę warszawskich – i nie tylko – salonów przywołała w recitalu Julita Kożuszek-Borsuk. Zachowując ogromny szacunek do wykonywanych utworów zabrała nas w podróż do muzycznego 20-lecia tak dobrze znanymi pięknymi piosenkami, jak liryczne: „Nikt, tylko ty”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Na pierwszy znak”, czy dowcipne: „Ja się boję sama spać” czy „Amantów trzech”.

Publiczność znakomicie reagowała na kolejne piosenki, zarówno śpiewając wspólnie z Artystką, jak i nawet dając się ponieść choreografii, nawiązując cudowną, optymistyczną interakcję z Aktorką. Taki koncert naładowuje duszę i serce radością i pozytywną energią na długi czas i mamy nadzieję, że pozostanie w Państwa pamięci na długo.

Dziękujemy za piękny wieczór.

Joanna Kurpiel, źrodło: CKiS, fot. Jarosław Karasiński

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze